חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

עתיד חדש לדרום-אפריקה עם TWTH

סניף דרום-אפריקה של 'הדרך אל האושר' מעביר סמינרים לתלמידים, למשטרה, לחברי ארגונים דתיים ולאנשים מכל תחומי החיים.

'הדרך אל האושר' של סניף דרום-אפריקה מגיע לכל רמה של החברה ולכל פינה של המדינה שלהם כדי להתמודד עם העלייה בפשיעה.

בעוד שננקטו כמה צעדים, דרום-אפריקה ממשיכה להיאבק עם המוניטין שלה כאחת מבירות הפשע בעולם. ב-2017, שיעור הפשיעה ירד ב-1.8 אחוזים, אבל לא כל סוגי הפשעים הצטמצמו. רצח, לדוגמה, נמצא בעלייה שנה חמישית ברציפות, עם ממוצע של 52 רציחות ביום.

אבל סניף 'הדרך אל האושר' דרום-אפריקה, בראשותה של היידי וולפארדט, יודע מה הפתרון – 'הדרך אל האושר' (TWTH). הצוות שלה יצא במאמץ כולל להגיע לכל מגזר של החברה בדרום-אפריקה עם 21 הכללים.

מאחר שהשוטרים מתמודדים עם בעיית הפשע על כל צורותיו, הם נקודת התמקדות ראשית להכשרה. לדוגמה, פרזנטציה למפקד תחנת המשטרה סאניסייד של פרטוריה הובילה לשותפות שהתחילה בהכשרת 100 שוטרים. ההכשרה נעשתה עם תחנת המשטרה פארקוויו ביוהנסבורג, וגם עם בני נוער מהפורום של המשטרה הקהילתית עבור תחנת המשטרה קאטלהונג.

שוטר אחד, הרמאנוס "ספוק" ון דר ברג, שנבחר להיות חבר ראשי במשטרה הארצית, ראה את הערך של TWTH. הוא ארגן את ההכשרה של השוטרים שלו ואת ההעברה לשלושה בתי-ספר בעיירה אוליבנהאוטבוש. ראש הדיביזיה למניעת פשיעה חברתית בתחנת המשטרה של בראמלי – שמכיר את החיבור של הפשיעה לסמים ולעוני – השתתף בסדנה של TWTH. לאחר מכן הוא הביא איתו לסדנה הבאה חברי ארגונים קהילתיים שמטפלים בסמים ובעוני.

שותפויות נוצרו עם מוסדות ברחבי המדינה שעכשיו משלבים את TWTH בעבודתם. ישנו בית הילדים של אורלנדו בסווטו, שמלמד את הילדים שבו על הכללים. הארגון הלא ממשלתי Change the Mind עורך הרצאות שמועברות כחלק מהפעילויות החברתיות שלו בחטיבת הביניים ברטראמס. בקייפטאון, ה-'מוסד לשינוי חיובי' אימץ את החוברת עבור העבודה שלו עם אנשים שמתאוששים מהתמכרות לסמים ולאלכוהול, כולל חברי כנופיות לשעבר.

TWTH הוא לא דתי, ועם זאת הוא מדבר לכל אחד מכל אמונה. לכן כמרים רואים בו משאב עבור המאמינים שלהם. למשל, הכומר שדראק נתן השראה ל-30 כמרים אחרים לערוך סמינרים של TWTH. המנהיג הלאומי של כנסיית Vuvu Kane מדרום-אפריקה, אחרי שהתוכנית הוצגה בפניו, שלח שניים מהבישופים שלו וכמה מנהיגי כנסייה צעירים לעבור הכשרה בהעברת התוכנית.

אין שום פינה בדרום-אפריקה שהיתה מרוחקת מדי או קטנה מדי כדי לשפר את החיים של כל אחד באמצעות ההדרכה המוסרית של 'הדרך אל האושר'.

אירועים נערכו בימים מיוחדים כדי להגיע לרבים נוספים. זה כולל את חלוקת החוברת ביום מנדלה, חגיגה לכבוד הנשיא לשעבר נלסון מנדלה, וגם חלוקה במהלך יום החופש, שחוגג את יום הבחירות הדמוקרטיות הראשונות וכשמנדלה הפך לנשיא.

אבל לא משנה כמה סמינרים הועברו, הדרך היחידה לוודא שמגיעים לכל קצווי המדינה היא דרך המדיה. לכן נערכו ראיונות על 21 הכללים ברדיו Mams FM, תחנה בעיירה ממלודי. ראיון נוסף ב-UJFM הגיע ל-55,000, ועוד אחד ב-VOW FM הגיע ל-35,000 מאזינים.

הטלוויזיה של סווטו שידרה תשדירי שירות של TWTH ל-70,000 ו-SABC 1 שידרו כל כלל ברחבי דרום-אפריקה לאומות אפריקאיות אחרות.

אין שום פינה בדרום-אפריקה שהיתה מרוחקת מדי או קטנה מדי כדי לשפר את החיים של כל אחד באמצעות ההדרכה המוסרית של 'הדרך אל האושר'. וחברי הצוות של TWTH ממשיכים את הפעולות האפקטיביות שלהם מאחר שמטרתם היא לוודא שהם הגיעו לכל תושב דרום-אפריקה עם המסר שלהם.השב ערכי מוסר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.