קבוצות קהילתיות

יוצרות השפעה חיובית על נוער וקהילות.

בארה"ב בלבד, חצרות בית-הספר הפכו לזירות פשע, לפחות 16,000 פעמים ביום. ובאירופה, סקר של האו"ם על שיעורי הפשיעה הגיע למסקנה שכמעט 40 אחוז מהערים באיחוד האירופי הן "די לא בטוחות" או "מאוד לא בטוחות". בסביבה של התדרדרות ערכים מוסריים וההשפעה הנלווית על החברה, כיצד אתה יכול להשפיע באיזורך, במיוחד בקרב הנוער? התשובה היא 'הדרך אל האושר'.

בשימוש במדריך ההגיוני הזה לחיים טובים יותר, אתה יכול ליצור השפעה חיובית על הקהילה שלך ולעזור בהפחתת הפשיעה והאלימות. 'הדרך אל האושר' היא אינה דתית ואינה פוליטית ו-87 מיליון עותקים של החוברות הודפסו ב-97 שפות. ל-'דרך אל האושר' יש תוצאות מוכחות בצמצום הפשע ובהרגעת הרוחות. נעשה בה שימוש יעיל בהדרכת נוער ובהקניית הכלים הדרושים להצלחה בחיים.

"היתה לנו היענות טובה מאוד מאנשי הקהילה מאז הפצת 'הדרך אל האושר'. בשיכון המגורים שלנו היו הרבה מאוד בעיות בין הדיירים, מחלוקות, חוסר כבוד והרבה פשע. מנהלת הבניין חילקה את החוברות בפגישת הדיירים החודשית. כתוצאה מכך היא ראתה שינוי ניכר – ושיעור הפשיעה גם ירד. זה היה בגלל הספר".– פרקליט הקהילה, לוס אנג'לס, קליפורניה

לפניך דרכים בהן תוכל להשתמש ב-'הדרך אל האושר' בכדי להתמודד עם המחסור בערכי מוסר, לעזור לנוער ולצמצם את הפשיעה בקהילה שלך.

פעולות שיש לעשות:

  • מסור עותקים של 'הדרך אל האושר' ואת הסרט המלא לבני נוער, יועצים, מנהיגי הקהילה, קבוצות משמר שכונתיות וקבוצות או מועצות שמעורבות בקהילה. (ניתן להשיג איורים לכרזות לשימוש בקהילות.) הזמן עותקים של הספר והסרט 'הדרך אל האושר'.
  • השתמש בחוברות בהדרכות נוער, תוכניות של נוער בסיכון ותוכניות נגד כנופיות. 'הדרך אל האושר' מוכחת כמשנה גישות והתנהגות של אנשים.
  • הצג בפני מחנכים בבתי-הספר המקומיים את הספר, הסרט ואת תשדירי השירות לציבור לשימושם.
  • הקרן את הסרט ואת תשדירי השירות לציבור של 'הדרך אל האושר' לקבוצות נוער, בתוכניות לאחר שעות הלימודים כדי שהקבוצות הללו יוכלו להשתמש ב-'הדרך אל האושר' בתוכניות הלימוד וההדרכה שלהם. הזמן את הסרט ואת תשדירי השירות על DVD.
  • גרום לכך שישתמשו ב-'הדרך אל האושר' בחוגים להורים, בתוכניות לשליטה בכעסים, בהכשרה לפתרון עימותים ובפעילויות נגד כנופיות.
  • ספק לקציני שחרור על תנאי וקציני מבחן עותקים של 'הדרך אל האושר' בכדי שיחלקו אותם למשוחררים על תנאי ולמשפחותיהם.
  • חלק עותקים של הספר לקציני מבחן ולאסירים בבתי-כלא מקומיים ובמתקני ענישה.
  • הדפס מהדורה מיוחדת של 'הדרך אל האושר' למחלקה או לסוכנות שלך. צור איתנו קשר לקבלת רישיון להדפסת עותקים.

לקבלת ערכת מידע חינם הכוללת עותק של הספר 'הדרך אל האושר' ו-DVD המציג את התוכנית של 'הדרך אל האושר', לחץ כאן.