תוכנית עסקים

השבת אמון ויושר למקום העבודה

אנו חיים בעולם של אי-מוסריות ופשע גואה. אנו חשים את ההשלכות של זה יומיום. גניבות עובדים יוצרות שליש מכל פשיטות הרגל ועולות למעסיקים מיליארד דולר בשנה. הונאת חברות הביטוח עולה על 80 מיליארד דולר בשנה בשל תאונות, פציעות או מחלות כוזבות.

התנהגויות שפעם נחשבו ללא רצויות כמו שקר, בגידה וחיפוי על טעויות הפכו לשכיחות במקום העבודה המודרני. תוסיף את זה לעליה בבעיות התמכרות לסמים, קונפליקטים בין-אישיים, מורל ירוד, נטייה להיעדרות ותחלופת צוות ואין ספק שהמשבר הזה זקוק לפתרון יעיל.

בשורש הבעיה נמצא אובדן המוסר והערכים הבסיסיים שנחוצים ליצירת שלמות מוסרית שאין למעלה ממנה במקום העבודה.

'הדרך אל האושר': מדריך הגיוני לחיים טובים יותר, עוזר להשבת אמון ויושר. זהו ספר לא דתי הכולל 21 עקרונות שמכוונים אדם לעבר החלטות אתיות, במיוחד כאשר עליו להתמודד עם החלטות קשות.

מנהלי תאגידים, מנהיגי הקהילה ומחנכים משתמשים בספר 'הדרך אל האושר' כבר יותר מ-25 שנה, והוא הוכיח הצלחה חד משמעית בשינוי הגישות וההתנהגות של העובדים והיכולת שלהם לפתור בעיות.

באם אתה מנכ"ל, מנהל משאבי כוח אדם, איש מקצוע המסייע לעובדים, איש עסקים מודאג, התוכנית הזו יכולה לעזור לך להשפיע על אחרים בדרכם להחלטות ישרות ואתיות ובכך תעלה את התפוקה ואת יכולת הקיום של החברה או הארגון שלך.

להזמנת ערכת מידע לעסקים של 'הדרך אל האושר', לחץ כאן

'המוסד של הדרך אל האושר' גם מציע חבילה כוללת לשימושך כדי להשיב ערכים הגיוניים למקום עבודתך.

להזמנת ערכת משאבים לערכים הגיוניים, לחץ כאן >>