ממשלות

צור השפעה חיובית על נוער וצמצם את האלימות בקהילה שלך.

השלטון המקומי מוציא 100 מיליארד דולר על משפט פלילי. בבתי-הכלא בארה"ב ישנם מעל ל-2,319,258 בוגרים, אחד מתוך 100 גברים או נשים. דווח על יותר מ-27,900 כנופיות פעילות בארה"ב.

כשפלגים פוליטיים נאבקים על שליטה ממשלתית - כמו בתאילנד - ההפצה של 'הדרך אל האושר' לכל הדרגים של כוחות המשטרה וקצינים אחרים עוזרת להמיס קונפליקט בוער.
אולם, השורש של כל זה טמון באובדן מוסר וערכים בסיסיים, מכיוון שפשע ואלימות משגשגים רק בתרבות שאיבדה את ההבחנה הברורה בין טוב לרע. אולם למרות שנראה כאילו אי אפשר לשנות את זה, ישנו פתרון מוכח וחסכוני. בעיקרון, זה כרוך בכך שמערכת החינוך והקהילה ישתפו פעולה בכדי להביא לשינוי אמיתי, עם פתרון יעיל שכולל כל קבוצה אתנית וכל גזע. כאן נכנס לתמונה 'הדרך אל האושר'.

כשתשתמש בספר זה תוכל ליצור השפעה חיובית על הנוער ולעזור בצמצום הפשיעה והאלימות בקהילה שלך. תוכנית 'הדרך אל האושר' מציעה גישה ישירה להתמודדות עם המקור העיקרי לפשע ולריקבון חברתי.

הנה מספר דרכים שבעזרתן תוכל להתמודד ביעילות עם מחסור בערכי מוסר ולצמצם את הפשע בקהילה שלך.

  • ספק עותקים של הספר לבתי-ספר, והראה את הסרט של 'הדרך אל האושר' לקבוצות נוער, לחברי הקהילה, למשמר האזרחי ולאלה שמעורבים בפעילויות חינוכיות ומניעת פשעים בקהילה. כדי להזמין ספרים, לחץ כאן.
  • תן עותקים של הספר ואת הסרט לשוטרים ועודד אותם לקרוא אותו ולהשתמש בו כשהם באים במגע עם חברי הקהילה.
  • ספק לאחראי על המשאבים בבתי-הספר עותקים של הספר לשימוש התלמידים, המורים והיועצים.
  • הקרן את הסרט ואת תשדירי השירות לציבור של 'הדרך אל האושר' לקבוצות נוער, בתוכניות לאחר שעות הלימודים כדי שהקבוצות הללו יוכלו להשתמש ב-'הדרך אל האושר' בתוכניות הלימוד וההדרכה שלהם. הזמן את תשדירי השירות ואת הספרים.
  • גרום לכך שישתמשו ב-'הדרך אל האושר' בחוגים להורים, בתוכניות לשליטה בכעסים, בהכשרה לפתרון עימותים ובפעילויות נגד כנופיות.
  • ספק לקציני שחרור על תנאי וקציני מבחן עותקים של 'הדרך אל האושר' בכדי שיחלקו אותם למשוחררים על תנאי ולמשפחותיהם.
  • חלק עותקים של הספר לאסירים בבתי-כלא מקומיים ובמתקני ענישה.
  • הדפס מהדורה מיוחדת של 'הדרך אל האושר' לעיר או לסוכנות שלך. לחץ כאן כדי לבקר בחנות האון-ליין שלנו.

מכיוון שעיקר התוכנית כולל לחלוק את זה עם אחרים, אתה יכול להזמין עותקים של הספר 'הדרך אל האושר'.

לקבלת ערכת מידע חינם הכוללת DVD המציג את התוכנית של 'הדרך אל האושר', לחץ כאן.