חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

הגן על סביבתך ושפר אותה עם הדרך אל האושר

ארגון ה-Scientology נאשוויל עורך יום פתוח שמדגיש את כלל 12 של 'הדרך אל האושר' לכבוד יום איכות הסביבה העולמי.
לכבוד יום איכות הסביבה העולמי של האו"ם, סניפי 'הדרך אל האושר' ברחבי העולם ערכו אירועים ופעילויות כדי ליצור מודעות לצורך להגן על הסביבה שלנו.

יום איכות הסביבה העולמי קיבל את שמו מהאו"ם בתור יום לעידוד מודעות עולמית ופעולה כדי להגן על הסביבה שלנו. בספר 'הדרך אל האושר', הסופר ל. רון האברד כתב בכלל מס' 12, 'הגן על סביבתך ושפר אותה': "הרעיון שלאדם יש חלק בכדור הארץ ושהוא יכול וצריך לעזור לדאוג לו עשוי להיראות נשגב מאוד, ובעיני אחדים ממש לא מציאותי. אבל כיום מה שקורה בצדו השני של כדור הארץ, אפילו במרחק רב מאוד, יכול להשפיע על מה שקורה בביתך".

לכן הדאגה לסביבה היא שליחות חשובה מאוד עבור כל מי שמיישם את 'הדרך אל האושר'. השנה ביום איכות הסביבה העולמי, סניפי TWTH ב-18 מדינות ערכו אירועים כדי לממש את הכלל הזה. אירוע אחד כזה נערך בארגון ה-Scientology של קאושיונג, טייוואן. בין הדוברים היו שני נציגים של העיר קאושיונג ומדריך מהלשכה להגנת הסביבה של העיר קאושיונג, שחלק עם כולם עובדות ומידע על זיהום אוויר.

אירוע יום איכות הסביבה העולמי שנערך בארגון ה-Scientology של פרת', באוסטרליה המערבית, הציג דובר אורח מהקבוצה הבודהיסטית למען הסביבה. הוא התמקד בנזק הסביבתי של פלסטיק ובפעולות שאפשר לנקוט כדי לעצור אותו.

הדאגה לסביבה היא שליחות חשובה מאוד עבור כל מי שמיישם את 'הדרך אל האושר'.

אירוע במדריד, ספרד, קידם בברכה את רודריגו רוחאס קרוז, מנכ"ל Ecohabitos, שדיבר על ערים חכמות שהן ידידותיות לסביבה ובנות-קיימא. באמסטרדם, הולנד, מתנדבי 'הדרך אל האושר' התכנסו כדי לנקות פארק מקומי על-ידי סילוק אשפה וקישוט הסביבה.

אירועים נוספים נערכו ביום איכות הסביבה העולמי ברחבי ארה״ב, כולל בנאשוויל, טנסי, כשארגון ה-Scientology וה-Celebrity Centre אירחו את הוועידה לחיים בני-קיימא. דוברים אורחים הציגו פתרונות ידידותיים לסביבה, כולל ביגוד בר-קיימא, והאירוע הסתיים עם תצוגת אופנה של סגנונות ידידותיים לסביבה.עובדות

מבט על פשע
'הדרך אל האושר' היא כלי לצמצם פשע. הסטטיסטיקות האלה מראות את הצורך:

40%

מהפריצות

שמתרחשות בארה"ב, איטליה, צרפת, גרמניה ואוסטרליה מסבירות עוד 26.33 אחוז מסך כל הפריצות ברחבי העולם

1.5

טריליון דולרים

הם הצפי להפסד בגלל פשע מקוון עד סוף 2018

10.4

מיליון

אסירים מוחזקים במוסדות כליאה מסביב לעולם

40

מיליון

ילדים נחשפים להתעללות כל שנה

262,147

מקרי רצח

התרחשו, על פי המספר המשוער, בשנה אחת ברחבי העולםהשב ערכי מוסר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.