חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

דרבן מעולם לא נתנה הרגשה כזו נקייה

תושבי העיירה Inanda ליד דרבן בפרובינציה של קוואזולו-נטאל חיים לפי כלל 12 של 'הדרך אל האושר', 'הגן על סביבתך ושפר אותה'.
צוות TWTH של דרבן מממש את כלל 12 של 'הדרך אל האושר'.

הפעילויות הרבות של דרום-אפריקה עם 'הדרך אל האושר' (TWTH) כוללות את הקמפיין של 'טפל בסביבה' בעיר דרבן שלחוף האוקיאנוס, בהתבסס על כלל 12 של 'הדרך אל האושר', 'הגן על סביבתך ושפר אותה'. מעבר לחופים היפים נמצאות השכונות העניות יותר, לפעמים רק קצת יותר מאשר עיירות ארעיות. כדי להתחיל, מנהיג הצוות של דרבן ביקר בהן עם TWTH ביד, חילק את החוברות והעביר הכשרה על כלל 12.

אלה שעברו הכשרה עברו לאחר מכן לפעולה ומימשו את הכלל. תושבים של המעברה Umlazi היו כל-כך גאים בכך שהם עקרו שיחים ובנו גשר קטן שהיה מאוד דרוש, שהם לקחו את היוזמה לספק צילומים מעבודתם. "מאז שהצטרפתי לדרך אל האושר", כתב תושב אחד, "אני רואה דברים בדרך אחרת. עכשיו אני יודע מי אני".

עם ההצלחה הזו, TWTH דרבן פעלו לפי אותו הדפוס כאשר הם השיקו את התוכנית ב-Mayville. בביקורם השני, הצוות ראה שהקהל של אלה שהיו להוטים ללמוד את TWTH הוכפל. לאחר מכן הם העבירו את התוכנית בעיירה Inanda, במרחק 24 קילומטרים לתוך היבשת מדרבן. אחרי סדרת הרצאות, התושבים לקחו את העניינים לידיים, וכשהם מצוידים בשקיות אשפה וכלי ניקוי, שיפרו את הסביבה שלהם.

תוכניות דומות הופעלו בקהילת Sweetwaters ובאיזורים אחרים מסביב – כשהכול מתוכנן לחזק את התושבים ליצור סביבה בהירה יותר.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

מחנכים ופקידים במערכת התיקון משתמשים ב-'דרך אל האושר' כדי לעזור לאסירים ולנוער בסיכון לנהל חיים אתיים יותר ומאושרים יותר.

מחנך לבניית אופי, ניגריה

דרך שיתוף ולימוד 21 הכללים, הם מסוגלים ליישם את העקרונות האלה במערכות היחסים של חיי היומיום שלהם. עכשיו הם נותנים כבוד ומתייחסים זה לזה בכבוד ומלמדים אחרים איך להגיב לבעיות בחיים.

מחנך קהילתי, דרום-אפריקה

אלה שעושים את ההכשרה לומדים ומבינים לראשונה את המשמעות האמיתית של אושר. כפי שלמדתי באופן אישי, בכל פעם שעבדתי עם 'הדרך אל האושר', השגתי משהו חדש. החומרים האלה מביאים לשינוי ולהבנה.

מתנדב במתקן כליאה, אורגון, ארה״ב

האסירים שעושים את התוכנית יודעים עכשיו שהם יכולים לשנות את המצב הקיים שלהם.

מורה לטיפול אלטרנטיבי לנוער בסיכון, ויסקונסין, ארה"ב

'הדרך אל האושר' יוצרת תחושת מטרה, היא נותנת למישהו את הכלים הדרושים לכך. היא נותנת לנו משהו שהוא לא דתי ושבאמת גורם לאסירים לחשוב על החיים שלהם, איך הם מגיבים לסיטואציות שונות ואיך הם יכולים לעשות את זה טוב יותר.

מחנך קהילתי, ניגריה

היתה תגובה נפלאה לתוכנית הזאת. הם קיבלו את הדרך להיות מאושרים, שזו אחת המתנות הגדולות ביותר שאדם יכול לקבל בעולם הזה.

מחנך, טקסס, ארה״ב

זאת קרן אור עבור העבריינים שלי; היא נותנת להם תקווה במקום שבו חשיבה חיובית היא לא נפוצה. העבריינים שלי רואים שיש משהו יותר מאשר רק מניפולציה ואושר מדומה. הם באים לכיתה עם גישה טובה יותר ורוצים לדעת אם נוכל לסיים את היום עם זה, וכמובן שאני אומר כן.עובדות

מבט על פשע
'הדרך אל האושר' היא כלי לצמצם פשע. הסטטיסטיקות האלה מראות את הצורך:

40%

מהפריצות

שמתרחשות בארה"ב, איטליה, צרפת, גרמניה ואוסטרליה מסבירות עוד 26.33 אחוז מסך כל הפריצות ברחבי העולם

1.5

טריליון דולרים

הם הצפי להפסד בגלל פשע מקוון עד סוף 2018

10.4

מיליון

אסירים מוחזקים במוסדות כליאה מסביב לעולם

40

מיליון

ילדים נחשפים להתעללות כל שנה

262,147

מקרי רצח

התרחשו, על פי המספר המשוער, בשנה אחת ברחבי העולםהשב ערכי מוסר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.