חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

דואגים לחופים המפורסמים של מיאמי

מתנדבי 'הדרך אל האושר' משתתפים במבצע ניקוי של החוף במיאמי כחלק מדאגה לסביבה שלהם.

מתנדבים תורמים למבצע ניקיון כדי לשמר את אחד המשאבים האהובים ביותר של עירם.

מתנדבים מהסניף של 'מוסד הדרך אל האושר' במיאמי הצטרפו לקבוצות מתנדבים מקומיות במבצע ניקוי של החוף עם המסר של יום איכות הסביבה העולמי השנה: לגבור על זיהום הפלסטיק.

כשהם לוקחים דוגמה מ-'הדרך אל האושר' שנכתב על-ידי מייסד ה-Scientology ההומניטרי, ל. רון האברד, 'מוסד הדרך אל האושר' וארגון ה-Scientology של מיאמי ארגנו קבוצה של מתנדבים שירדו לחוף עם דליים, כפפות ותיקים.

מר האברד משלב אחריות סביבתית בתקנון המוסרי ההגיוני הלא-דתי. "הרעיון שלאדם יש חלק בכדור הארץ ושהוא יכול וצריך לעזור לדאוג לו עשוי להיראות נשגב מאוד, ובעיני אחדים ממש לא מציאותי. אבל כיום מה שקורה בצדו השני של כדור הארץ, אפילו במרחק רב מאוד, יכול להשפיע על מה שקורה בביתך".

דוגמה לכך היא בעיית זיהום הפלסטיק. במסר שלו ביום איכות הסביבה העולמי השנה, מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטרש אמר: "כל שנה, יותר מ-8.8 מיליון טונות של פלסטיק מגיעים לאוקיאנוסים. כמות המיקרופלסטיק בים עולה עכשיו על מספר הכוכבים בגלקסיה שלנו".

אתר האינטרנט של יום איכות הסביבה העולמי נותן דוגמאות של פעולות שיכולות לצמצם או אפילו להביא תחת שליטה את ההרס הזה, כגון בית-חרושת באמסטרדם, שמיועד להיפתח השנה, שישתמש בפלסטיק שבעבר לא היה ניתן למיחזור כדי ליצור דלק לאוניות משא בעלות מנועי דיזל.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

מחנכים משתמשים ב-'דרך אל האושר' כדי לתת לתלמידים שלהם כללים לשיפור חייהם ולהעלות אותם על הדרך הנכונה לעתיד שלהם.

מחנכת, בריטניה

"זה נותן לתלמידים את היכולת לפתח סדרה אישית של ערכי מוסר כדי לבחון את עצמם, להיעשות מודעים לעצמם ולא לפגוע באחרים או בעצמם. אחרי השיעור הם לא נוטים לעימות והם יותר חיוביים ורגועים".

מחנך, גואם

״התלמידים לומדים את החשיבות של להיות אחראיים לעצמם, ובאותו הזמן, לדאוג מספיק לאחרים כדי לעזור לשפר את איכות החיים עבורם. התועלת של החומר היא לדעת שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת לשפר את העולם. המידע עוזר לספק הבנה טובה יותר של איך הפעולות, ההחלטות והבחירות של אדם עשויות להשפיע על הפרנסה שלו ושל מישהו אחר".

מחנכת, קליפורניה, ארה״ב

"זה עוזר לאדם להשיב לעצמו שלמות אישית וערך עצמי. זה עוזר לאנשים בסביבה שלי לבחור דרך טובה יותר. אני יכולה להראות לאנשים עם רמת קרוא וכתוב נמוכה את הכללים דרך סרטוני הווידיאו ולהשתמש במדריך".

מחנכת, טקסס, ארה״ב

"עם זה, המורים לא צריכים להיאבק במציאת חומר מתאים. תלמידים מתייחסים עכשיו זה לזה בכבוד".

מחנך, טנזניה

"זה מביא לשינוי בחשיבה ובגישות של אנשים. זה גורם לי להרגיש שהעולם יכול להיות מקום בטוח יותר לחיות בו אם נמשיך ללמד אנשים עם המדריך ההגיוני הזה לחיים טובים יותר. החומרים עוזרים לי להפיץ מסר של תחושת קירבה ונעימות לבני האדם".

מחנך, אוסטרליה

"החומרים האלה עוזרים מאוד לשפר את חייהם של אחרים. הם יוצרים תחושה חזקה של עצמאות לגבי יצירת האושר של כל אחד ואחריות באינטראקציות של האדם עם אחרים".עובדות

חוסר השכלה
ידע הוא כוח, אבל לא לכולם יש גישה לחינוך הנדרש

263

מיליון

ילדים בגיל בית-ספר ברחבי העולם לא הולכים לבית-ספר

57

מיליון

מאותם ילדים לא הולכים לבית-ספר כי אין בית-ספר באיזור שלהם

לבני 15 עד 17

יש פי ארבעה יותר סיכוי לא להיות בבית-ספר מאשר לבני 6 עד 11

9

מיליון

בנות באפריקה שמדרום לסהרה לעולם לא ילמדו לקרוא או לכתוב

35

אחוזים

מכל הילדים שלא הולכים לבית-ספר בגיל בית-ספר יסודי חיים באיזורים שנפגעים מקונפליקטיםעזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.