חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

אושר ותקווה חדשה לתושבי דרום-אפריקה

אושר ותקווה חדשה לתושבי דרום-אפריקה
אושר ותקווה חדשה לתושבי דרום-אפריקה
אושר ותקווה חדשה לתושבי דרום-אפריקה
דרום-אפריקאים מאושרים (עליונה) בטקס ההשבעה הנשיאותית עם העותקים שלהם של TWTH; (למעלה) מתנדבים מתכוננים לחלק חוברות והמשטרה מצטרפת.
70,000 עותקים של חוברות ׳הדרך אל האושר׳ יוצרים טקס שמח ונטול תקריות של השבעה נשיאותית דרום-אפריקאית.

בטקס ההשבעה שלו ב-25 במאי 2019, נשיא דרום-אפריקה סיריל רמפוזה נשבע להתמודד עם שחיתות ולהחיות את הכלכלה הנאבקת של המדינה. כדי לעזור לו להשיג את שאיפותיו ולוודא שהחגיגה תהיה רגועה, מתנדבים ושוטרים חילקו כ-70,000 עותקים של ׳הדרך אל האושר׳ לקהל שהציף את פרטוריה כדי לקחת חלק באירוע ההיסטורי הזה.

הנושא המרכזי בטקס ההשבעה היה, "ביחד חוגגים דמוקרטיה: חידוש וגדילה למען דרום-אפריקה טובה יותר". מאחר שהאירוע התקיים במקום ציבורי גדול בפעם הראשונה – באצטדיון לופטוס ורספלד במקום המקום הרגיל בבנייני האיחוד – הדאגה לשמירת שלום התגברה. כשהם מודעים לרוגע ש-'הדרך אל האושר' יוצרת, המשטרה ביקשה במיוחד חלוקה של החוברות.

מתנדבים שמחו לתת כתף ולהשתתף במאמץ החלוקה. הם התאספו בלילה שלפני האירוע הגדול, התכנסו והתכוננו להפיץ את המסר של 21 הכללים לציבור. חוברות חולקו למשתתפים במשך כל הלילה כאשר הם הגיעו מכל רחבי המדינה באוטובוס, כשחלקם החלו להגיע כבר ב-3 בבוקר כדי להבטיח מושב באצטדיון.

מר רמפוזה, שנבחר במאי, לקח את התפקיד בהתחלה ב-2018 כאשר הנשיא לשעבר ג'ייקוב זומה התפטר במהלך האשמות על שחיתות. הקמפיין של רמפוזה היה מבוסס על מצע של ממשלה ישרה ורפורמה חברתית.

"הגיע הזמן שניצור את העתיד שאנחנו כמהים לו״, הוא אמר לקהל של עשרות אלפים שהתכנסו באצטדיון. "דרך הפעולות שלנו עכשיו נקבע את גורלנו".

כשהוא מודע היטב לעובדה שהבחירות שלו היו "צו לבנות אומה שמבוססת על צדק חברתי", רמפוזה הדגיש את החשיבות של "התייחסות אחד לשני בכבוד, בהדרה ובהגינות".

האידיאלים האלה עצמם משתקפים בדפים של 'הדרך אל האושר: מדריך הגיוני לחיים טובים יותר' שנכתב על-ידי הסופר ההומניטרי ל. רון האברד. חלוקת החוברת בטקס ההשבעה תמכה במסר של הנשיא החדש לאלפי האזרחים.

מתנדבים ושוטרים חילקו כ-70,000 עותקים של ׳הדרך אל האושר׳ לאלו שהציפו את פרטוריה כדי לקחת חלק באירוע ההיסטורי הזה.

מוסריות, יושר, לקיחת אחריות על העתיד האישי של אדם – אלה כולם ערכים בסיסיים שמחוזקים על-ידי יישום 21 הכללים של המדריך הזה לאושר. והם מרכיבים חיוניים למען בניית חברה אתית ופרודוקטיבית.

החוברות היו כל-כך פופולאריות שהציבור חטף אותן ברגע שהוא ראה אותן, כמה מהם התכופפו החוצה מחלונות האוטובוס כדי לתפוס עותק, כשהם לא רצו לחכות עד שהם יצאו מהאוטובוס תחילה. כשהשוטרים ראו את התלהבות האנשים לקבל את החוברות, הם תפסו ארגזים של TWTH ועד מהרה הצטרפו להפצה, כשהם מחלקים את החוברות לצד המתנדבים, ומגיעים לאנשים שהופכים את דרום-אפריקה למה שהיא.

כלל 10 של 'הדרך אל האושר', "תמוך בממשלה שמיועדת לעם כולו ומנוהלת למענו", אומר: "אחרי הכול, העם ומעצבי דעת הקהל שלו הם אלה שבדם ויזע נאבקים למען ארצם. ממשלה לא יכולה לדמם, היא אפילו לא יכולה לחייך: היא רק רעיון שיש לאנשים. האינדיבידואל הוא זה שחי – אתה".

בסוף אותו יום היסטורי, המדיה דיווחה שמדד האושר של המדינה היה גבוה בצורה יוצאת דופן עבור יום שבת אחר הצהריים: "השבת הזאת היתה שונה מאחרות, כי במקום שמצב הרוח יתחיל לרדת החל מהשעה 14:00 והלאה, הוא עלה ... ורמת האושר נותרה גבוהה יותר מאשר בכל שבת אחרת, כשהיא משקפת את מצב הרוח החיובי של המדינה".השב כבוד הדדי

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.