חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

צעדת "שלום ברחובות" בהארלם מטפלת באלימות ירי

gcui_twth:vm-volume4-issue3-article2-head1
gcui_vm:vm-volume4-issue3-article2-head1
gcui_vm:vm-volume4-issue3-article2-head1
'מאוחדים בשלום' ניו-יורק וארגונים אחרים בעלי מטרות דומות צועדים (למעלה), מגיעים לקהילה דרך המדיה (עליונה, משמאל) ומפיצים את 'הדרך אל האושר' (למעלה, משמאל).
ארגון 'מאוחדים בשלום' יודע שיש תשובה נכונה לאלימות ירי, והם הצטרפו לארגונים אחרים בצעדה ברחובות הארלם כדי להבהיר את העניין בקול כאשר הם הפיצו את 'הדרך אל האושר'.

סניף ניו-יורק של המוסד 'מאוחדים בשלום' יצא לרחובות כדי למחות נגד אלימות הירי ולקדם שלום. פעילים, אנשי דת, סלבריטאים וחברי קהילה מודאגים נפגשו לצעדת "שלום ברחובות" בהארלם מרחוב 110 ושדרת לנוקס אל רחוב 151 והשדרה השביעית.

קבוצות אחרות שהשתתפו בצעדה היו רשת הפעולה הלאומית, מוסד הדרך אל האושר, מחנה LIFE,‏ Youth Over Guns,‏ NAACP,‏ Street Corner Resources,‏ Love Art Group,‏ Indigo Brand Management,‏ Sharpton Entertainment,‏ נציבות המהגרים מאפריקה, Freedom Entertainment Group,‏ Blue,‏ Chasity Cox PR,‏ Women’s March Youth Empower,‏ המרכז הקהילתי של ארגון ה-Scientology בהארלם ומגזין Brown Eyez.

המוסד 'מאוחדים בשלום' ארגן 'רכיבות שלום' חודשיות עם מועדוני אופנועים ברחבי לוס-אנג'לס וסביבתה מאז אוקטובר 2012. ב-2017, התנועה התרחבה לניו-יורק, עם סניף שהוקם בהארלם. צעדת יום שבת, שהפגישה את הקהילה למען שלום ואחדות ונגד אלימות ירי, נערכה בתגובה להריגתו חסרת הטעם של אומן הראפ ניפסי האסל בלוס-אנג'לס ומקרי ירי אחרים ומעשי אלימות ברחובות ניו-יורק וברחבי ארצות-הברית. המשתתפים גם צעדו לאות סולידריות עם משפחות הקורבנות של הירי בחוף וירג׳יניה שהתרחש יום אחד לפני כן. הצעדה נועדה לשלוח מסר לקהילות ברחבי המדינה: "אנחנו לא נרשה את הנורמליזציה של אלימות בקהילות שלנו."

הצעדה נועדה לשלוח מסר לקהילות ברחבי המדינה: "אנחנו לא נרשה את הנורמליזציה של אלימות בקהילות שלנו".

מתנדבי 'מאוחדים בשלום' חילקו עותקים של 'התחייבות צעדת המיליון' של 1995 ו-'הדרך אל האושר' עם הכריכה בהזמנה אישית שלהם כדי לספק הדרכה לתושבי העיר על איך לנהל חיים משגשגים ולא אלימים. החוברת כוללת כללים רלוונטיים כדוגמת כלל 8, "אל תרצח", וכלל 11 "אל תפגע באדם בעל רצון טוב".עובדות

מה שנה יכולה להביא
הנה סקירה על איך 'הדרך אל האושר' הגיעה למין האנושי בשנה האחרונה:

285

כריכות בהזמנה

נוצרו על-ידי אנשים וחברות השנה

5,665

בתי-ספר

נחשפו לחומרים החינוכיים של 'הדרך אל האושר'

135,960

תלמידים

השתתפו בסמינרים של TWTH ולמדו כלים הגיוניים לניהול חיים טובים יותר

111

מדינות

קיבלו את חומרי ׳הדרך אל האושר׳ השנה

28.9

מיליון

אנשים נחשפו לספר המוסרט של ׳הדרך אל האושר׳ ולתשדירי השירות בטלוויזיההשב כבוד הדדי

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.