חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

קולומביה נותנת שיעור לעולם – הודות למריה לארה

השחקנית הקולומביאנית וההומניטרית מריה לארה מגיעה עם 'הדרך אל האושר' כדי לעזור לכל סקטור בחברה – כוח אדם צבאי, תלמידים ועסקים.
בתור ילדה, מריה לארה רצתה להביא שינוי לארצה האהובה קולומביה. עם 'הדרך אל האושר' היא עושה את זה – ועוד הרבה יותר.

מריה לארה היא שחקנית עם אהבה למדינה שלה – ועם המטרה ההומניטרית לרומם אותה. היא נולדה בקרטחנה, וגדלה גאה להיות מקולומביה. אבל כבר בגיל חמש היא היתה מודעת למלחמת אזרחים, כנופיות, סמים ואלימות במדינה שלה. "אני זוכרת שבכיתי בקשר לזה, ובאותו רגע אמרתי, 'קולומביה תיתן לעולם שיעור'."

לארה למדה הנדסה תעשייתית בקולג', ובזמן שהיא סיימה את התואר שלה, היא זכתה בתחרות יופי ארצית ואחריה מצאה את עצמה בסדרת הטלוויזיה הראשונה שלה. היא עברה לבוגוטה, והקריירה שלה המריאה. אבל למרות הצלחתה, לארה הרגישה שהיא התרחקה מהמטרה שלה. אחרי שהשחקנית מוונצואלה רודי רודריגז הציגה בפניה את 'הדרך אל האושר' (TWTH), היא מצאה שוב את החיוניות שלה. היא הפכה לשגרירת TWTH קולומביה ויצרה כריכה אישית משלה לחוברת. "שחיתות, סמים וכנופיות קורים בגלל חוסר בערכי מוסר. זה מה ש-TWTH מטפל בו", לארה אומרת. היא לקחה את החוברת איתה לראיונות במדיה ועד מהרה תשדירי השירות של TWTH שודרו בטלוויזיה. אחד הסמינרים הראשונים שלה היה לחברים לשעבר בכנופיית ה-Latin Kings הידועה לשמצה. ואז, כדי להגיע לבני נוער לפני הכנופיות, היא החלה לעשות סמינרים לילדים. סמינר אחד הוביל אל הבא עד שהיא העבירה 3 או 4 ביום, והגיעה ל-14,854 ילדים עם TWTH. בנוסף, היא לא רק העבירה את התוכנית לעובדים ב-121 עסקים, אלא לשוטרים, שלקחו את TWTH לרחובות, ויצרו יחסים טובים יותר עם הציבור. כאשר סחר בסמים, פשיעה ו-"בתי מטבחיים" (שם הרגו קורבנות של מלחמות בין קרטלים) התגלו במערב בוגוטה, בבואנאוונטורה, לארה הלכה לשם. היא העבירה את TWTH ל-300 אנשי צבא מהצי, חיל הרגלים והמשטרה, שחילקו כ-200,000 חוברות בעיר. תוך 8 חודשים, המדיה דיווחה שהפשע באיזור ירד ב-70 אחוז, ולארה הוזמנה להעביר את התוכנית לקציני צבא בכירים. כאשר משרד ההגנה הוכר על-ידי סניף קולומביה הבינלאומי לשקיפות בתור המשרד הטוב ביותר והשני האתי ביותר מבין 287 מוסדות במדינה, הם נתנו וידוע ל-TWTH וללארה על עזרתם "לוודא התנהגות שקופה, בהתבסס על ערכים, עקרונות ונורמות בסיסיים״. כאשר שיעור הרצח בקולומביה הגיע לשפל מזה 42 שנה, לארה אמרה, "שיקמנו את המדינה שלנו. אני מאוד גאה". צפה בסיפור המלא ב-he.scientology.tv/MLara.נוקטים פעולה
מספקים מצפן מוסרי בבית-ספר

21 הכללים של 'הדרך אל האושר' עוזרים לספק מצפן מוסרי לתלמידים.

בתי-הספר שלנו הם הסביבה המושלמת ללימוד הערכים המוסריים החילוניים שמוצגים בחוברת 'הדרך אל האושר'. עכשיו זה הזמן המושלם עבור מחנכים להזמין את החומרים החינוכיים של 'הדרך אל האושר' ולהכניס אותם לשימוש בכיתות הלימוד שלהם.

החומרים האלה הם דרך פשוטה ואפקטיבית להקנות ערכים לצעירים עם תקנון מודרני לא ביקורתי שעונה על הצרכים של המאה ה-21. במרכז כל החומרים ישנו 'הדרך אל האושר: מדריך הגיוני לחיים טובים יותר', עם 21 הכללים שלו.

ערכת המשאבים למחנך של 'הדרך אל האושר' היא הערכה האידיאלית למורים. היא כוללת תוכנית לימודים מלאה, ספר מוסרט של ׳הדרך אל האושר׳, תשדירי שירות של ׳הדרך אל האושר', כרזות של כל אחד מהכללים של הספר ו-24 עותקים של 'הדרך אל האושר'.

החומרים ניתנים ללא תשלום למחנכים ב-thewaytohappiness.org.il/educator.השב כבוד הדדי

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.