חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

הרפובליקה הדומיניקנית מוצאת את יופייה שוב עם הדרך אל האושר

מוסד 'הדרך אל האושר' ברפובליקה הדומיניקנית מעביר סמינרים ברחבי המדינה בכל רמות החברה.
הצוות של 'הדרך אל האושר' ברפובליקה הדומיניקנית מגיע לכל החברה עם 21 הכללים ומפחית את הפשע האלים באומה הקאריבית הציורית.

כשאתה רוצה חברה מאושרת, אתה לא יכול להתעלם מהמחסור בתקנון מוסרי", אומרת דיאנה פדרוני, המנכ"לית של 'הדרך אל האושר' ברפובליקה הדומיניקנית. האומה, שהיא יעד תיירותי פופולארי בזכות הנופים הציוריים המושלמים שלה, התרבות, המוזיקה והאנשים החמים, סובלת מיותר מ-2,000 מקרים של מוות אלים בשנה. "ראיתי את המכנה המשותף", מציינת פדרוני. "משפחות הרוסות שיצרו פשיעה ואז חברה שהתדרדרה במקום להתקדם". היא חיפשה פתרונות ומצאה את 'הדרך אל האושר' (TWTH) ותוך זמן קצר היא חברה לביינבנידו פלורס, המנהל של 'מניעה לאומית וביטחון אזרחי' של המדינה.

"הרפובליקה הדומיניקנית השקיעה מאמצים רבים, בעזרת כל מיני תוכניות מדיניות, להפחית משמעותית את שיעור מקרי הרצח. ב-'דרך אל האושר' מצאתי את הכללים שמגדירים את הנתיב לאדם כדי שיהיו לו ערכי מוסר טובים", אמר פלורס.

פדרוני ופלורס הפכו לצוות בלתי ניתן לעצירה. אחרי פגישה עם מפקד המשטרה במחוז הצפון-מזרחי של המדינה, הם העבירו סמינר לשוטרים שלו, שאז בתורם הפיצו את החוברות בשכונה בעיר מוקה. בתחילה, האזרחים חששו משיירת השוטרים, אבל עם ההפצה של החוברות, התחזקה גם ההתעניינות. אז פדרוני ופלורס העבירו סמינר לקהילה הזאת. בעוד שפני הדברים השתפרו במוקה, המצב בשאר האי הלך והחמיר. פדרוני העבירה סמינר לאסירים בבית-הכלא לה איסלטה. ואז, כדי להגיע לכל האי, הצוות הכשיר "מכפילים" שעברו מעיר לעיר והעבירו סמינרים בכל שכבות החברה – מבתי עסק ועד למרכזי גמילה ואוניברסיטאות, והגיעו ל-250,000 איש. לאחר מכן הם יצרו שיתוף פעולה עם הממשל של מחוז אספיילט כדי להעביר סמינרים ברחבי המחוז. ואז הם הכשירו את הצוערים באקדמיה הצבאית. עם כל-כך הרבה עניין והעברת התוכנית ברחבי האומה, הוקם במדינה מוסד רשמי של 'הדרך אל האושר'. עד מהרה אנשים מכל רחבי המדינה הצטרפו למוסד וחלוקת חוברות התרחשה בכל מקום, מהעיר העתיקה של סנטו דומינגו ועד לחוף בוקה צ'יקה ופסטיבל המרנגה ועוד, כשבסופו של דבר הם הגיעו ל-2.2 מיליון איש עם 'הדרך אל האושר'. מה שקרה כתוצאה מכך היה ירידה של 21 אחוזים בפשע אלים, מה שהוביל את המושל של מחוז אספיילט לומר, "זאת המהות של 'הדרך אל האושר' – להחזיר לחברה את מה שהיא איבדה".

צפה בסיפור המלא בכתובת he.scientology.tv/DPedroni.נוקטים פעולה
צור כריכה אישית משלך

יחידים, חברות ומלכ"רים יצרו כריכות בהזמנה אישית, וגם אתה יכול.

בתור התקנון המוסרי הראשון שמבוסס כולו על השכל הישר, 'הדרך אל האושר' מעביר לידיך כלי אפקטיבי ופשוט כדי לרומם את הקהילה שלך.

המסר והכללים של החוברת נועדו לעבור בין כולם. בעמוד שכותרתו "למה נתתי לך את הספר הזה", כתוב: ״ההישרדות שלך חשובה לי".

יחידים, חברות, מלכ"רים, גופים לאכיפת חוק וגופים ממשלתיים לקחו את המסר הזה לליבם והפכו את 'הדרך אל האושר' לשלהם. הם עושים את זה באמצעות יצירת כריכות בהזמנה אישית של החוברות אשר מספרות על תפקידם הייחודי ביצירת עולם טוב יותר – שאיפה ש-21 הכללים יעזרו להשיגה.

לאחר מכן הם משתמשים בחוברות עם החברים, הצוות, העובדים והאנשים שהם מגיעים אליהם דרך עבודתם כדי לחזק ערכים מוסריים בכל המגזרים בחברה.

אתה יכול לעשות את אותו הדבר על-ידי כתיבת הרעיונות שלך לכריכה אישית, ואז יצירת קשר עם 'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי'.השבת אמון ויושר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.