חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

דוראדו, פוארטו ריקו, חונכת שביל של הדרך אל האושר

ראש העיר של דוראדו בפוארטו ריקו (בלבן), עם פקידים רשמיים אחרים בטקס החניכה של 'שביל הדרך אל האושר' עם 21 לוחות, שכל אחד מהם מציג אחד מהכללים.
על פי פקודתו של ראש העיר דוראדו, לעיר יש עכשיו שביל 'הדרך אל האושר' – ואנדרטה למחבר הספר – במטרה להפוך את 21 הכללים לחיים טובים לנגישים לכל האזרחים.

דוראדו היא רשות מקומית על החוף הצפוני של פוארטו ריקו שנחשבת ליעד תיירותי עם מסלולי הגולף, מלונות וחופים יפהפיים. בפוארטו ריקו כבר הרבה זמן יש את שיעור מקרי הרצח בין הגבוהים בעולם, ועם זאת דוראדו נשארה חוף מבטחים עבור התושבים והתיירים. אבל העלייה בשיעור הפשיעה בעיר הדאיגה את ראש העיר הוותיק קרלוס א' לופז ריברה.

לאחר שהציגו בפניו את 'הדרך אל האושר' (TWTH), הוא ידע שיש לו את הפתרון והחליט שזה הזמן להפוך את עירו ל-"עיר הדרך אל האושר".

בתור אחת הדרכים לממש זאת, מר לופז חנך את Paseo del Camino a la Felicidad (שביל הדרך אל האושר) במרכז העיר. האירוע התקיים בחג החשוב ביותר בפוארטו ריקו, El Día de Los Reyes (יום שלושת המלכים), ב-6 בינואר 2019. היום מייצג את הסיום הרשמי של 12 הימים אחרי חג המולד, וידוע גם בתור "חג ההתגלות".

הפארק כולל שביל הליכה והתעמלות עם לוחות לאורכו, שעל כל אחד מהם חרות אחד מ-21 הכללים של 'הדרך אל האושר'. בטקס הפתיחה, ראש העיר הקריא כל אחד מהכללים לקהל של יותר מ-150 משתתפים. בכניסה לפארק יש גם לוח שמוקדש למחבר של 'הדרך אל האושר' ל. רון האברד.

לאחר שהציגו בפניו את 'הדרך אל האושר', הוא ידע שיש לו את הפתרון והחליט שזה הזמן להפוך את עירו ל-"עיר הדרך אל האושר".

בפתיחה חולקה גם חוברת TWTH עם כריכה בהזמנה אישית שהוכנה במיוחד עבור פוארטו ריקו. 'הדרך אל האושר' מספק כללים כדי לעזור לאנשים להתרחק מאלימות ומפשיעה. זה כולל את כלל 2, "הייה מאופק", שמדריך לא לקחת סמים מזיקים או להפריז בשתיית אלכוהול. ואז יש את כלל 7, "שאף לחיות עם האמת", שכולל הצהרות כגון "שקרים מזיקים הם התוצר של פחד, של זדון ושל קנאה. הם יכולים לדחוף אנשים למעשים של ייאוש. הם יכולים להרוס חיים". וכמובן, כלל 8, "אל תרצח".

ועכשיו דוראדו באמת נמצאת על הדרך אל האושר.עובדות

ברוך הבא לכלא
הסטטיסטיקות האמיתיות שלא ניתן להכחישן של מערכת בתי-הכלא העולמית.

2.2

מיליון

מספר האסירים בבתי-הכלא בארה"ב, מה שהופך אותה לאומה עם אוכלוסיית האסירים הגדולה ביותר

618

איש מכל 100,000

הם אסירים בכלא באל סלבדור, מה שממקם אותה במקום השני אחרי ארה"ב בתור מדינה עם אחוז האסירים הגבוה ביותר

460%

תפוסה

בבתי-הכלא בפיליפינים, מה שהופך אותה למערכת בתי-הכלא עם צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר בעולם

77%

מהאסירים

שמשתחררים מבתי-הכלא בארה"ב בסופו של דבר חוזרים לכלא

80

מיליארד דולר בשנה

היא העלות המשוערת של הפעלת בתי-הכלא ומתקני המעצר בארה"בהשבת אמון ויושר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.