חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

מביאים שלום לרחובות של לונדון

מתנדבים של קמפיין 'הדרך אל האושר' בלונדון הולכים מדלת לדלת בסטונברידג' כדי לעזור לשחרר את האיזור מפשע.
TWTH לונדון מטפלת בסטונברידג' בעקבות בקשה לעזרה של חבר מועצה.

הודות לקבוצת מתנדבים מלונדון, קמפיין 'הדרך אל האושר' הופץ בסטונברידג', איזור בלונדון שסובל מפשע אלים, עם מספר מקרי הירי הגבוה ביותר שמדווח בלונדון בשנה אחת. הקבוצה התחילה את הפעילות שלה בתגובה לבקשה מצד חבר מועצת העיר לונדון והם קראו לה פרוייקט "סטונברידג' בטוחה יותר". סטונברידג' נקראת על שם גשר האבן שנבנה שם ב-1745 ומאוחר יותר היה המקום שבו הוקמה חוות סטונברידג'.

בשלב הראשון של הפרוייקט של סניף 'הדרך אל האושר' לונדון הם הגיעו לכמעט 6,000 בתי אב עם חלוקת חוברות מדלת לדלת ויצירת קשרים עם עסקים מקומיים. כדי לעשות זאת, צוות 'הדרך אל האושר' הדפיס מפה מפורטת של האיזור וסימן כל מיקום אחרי שהוא סיים להפיץ בו. הם גם הכינו רשימה של כל הקבוצות הרלוונטיות באיזור ויצרו קשר עם כל אחת מהן כדי להיפגש איתן ולגייס אותן למשימה, כדי שהקבוצות האלה יוכלו לאחר מכן ליצור קשר עם החברים בהן.

חבר המועצה שביקש במקור את עזרת הקבוצה שיבח את המתנדבים על "חשיבות התוכנית והתועלת שהיא מביאה לקהילה".

והם רק התחילו. הם ימשיכו עם מבצעי ניקיון בקהילה, סמינרים בבתי-ספר וחלוקה נוספת מדלת לדלת. השאיפה האולטימטיבית של הקבוצה היא להביא שלום לשכונה שידועה בתור המקום שבו קיים השיעור הגבוה ביותר של פשעים עם אקדחים וסכינים בעיר.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

פקידי ממשל מגלים ש-'הדרך אל האושר' מספקת להם את הכלים שהם צריכים כדי להביא שינוי במדינות שלהם.

שר לפיתוח עירוני, נפאל

'הדרך אל האושר' סוללת את הדרך כדי להשיג שלום, בטיחות ושגשוג כלכלי. יש לי את המטרה והאחריות לפתח מוסריות ולתמוך בכל דבר שיכול לעזור למין האנושי ולעם הנפאלי. עם הכבוד וההערכה הגדולים ביותר לעבודות ההומניטריות של ל. רון האברד, מעומק לבי, אני ממליץ לעם הנפאלי לאמץ את 'הדרך אל האושר' למען התועלת הרבה ממנו.

נשיא הסניף הבלגי, הקהילה הנוצרית הבינלאומית

21 הכללים של 'הדרך אל האושר' מספקים הנחיה שמבוססת על ערכי מוסר לכל אדם שמוכן ליישם אותם ולשנות את חייו כדי לשרת את המין האנושי. להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר שבו אפשר לחיות בשלום – זה מה שמר האברד נתן לנו. היה לו את החזון הנבואי הזה לחיים מאושרים שכל אדם יכול להשיג אם הוא יפעל לפי הכללים הפשוטים שמתוארים בספר שלו 'הדרך אל האושר'. צריך לעודד את החלוקה של 'הדרך אל האושר' בכל מקום.

רב פקד במשטרה, המשטרה הארצית של הפיליפינים

העם הפיליפיני נתן את ייפוי הכוח לשינוי החברה הפיליפינית בחיסול סמים לא חוקיים, פשיעה ושחיתות. אנחנו מבקשים ללמוד מ-"הנס הקולומביאני" והטיפול המוצלח שלו בפשע וסמים בעקבות הפצת 'הדרך אל האושר' בחברה ל-25 אחוז מהתושבים דרך המשטרה הארצית. אנחנו רואים צורך דחוף בכך באיזור הבירה הלאומית, עם אוכלוסייה של 16.2 מיליון אנשים; אפשר להשיג מאסה קריטית של תושבים מעורבים רק בעזרת מאמץ מרוכז, תרומה ותמיכה מכל מגזרי החברה.עובדות

מביאים אושר
הנה סיכום התוצאות שהושגו משנת פעילות עם הקמפיין העולמי של 'הדרך אל האושר'.

2

מיליון

חוברות של ׳הדרך אל האושר׳ חולקו ברחבי העולם

321

ספרים בכריכה אישית

של ׳הדרך אל האושר׳ הותאמו עבור אנשים כדי לחלוק עם חברים, עמיתים ואוכלוסיות שלמות

56,880

תלמידים

נחשפו בכיתה ל-'דרך אל האושר'

388,552

מבקרים

באתר thewaytohappiness.org, שם הם יכולים להזמין חוברות, לצפות בסרטוני הווידיאו או לעשות את הקורס אונליין

84.5

מיליון

אנשים נחשפו באמצעות שידור תשדירי השירות והספר המוסרט של TWTH בטלוויזיהעזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.