חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

מביאים רוגע לאזרחים בזמנים סוערים עם 'הדרך אל האושר'

מתנדבי 'הדרך אל האושר' בלגיה מחלקים את 'הדרך אל האושר' לאזרחים מכל מוצא אתני ברחבי המדינה כדי להביא השפעה מרגיעה.
אנשים מלאומים רבים ומקבוצות אתניות שונות בבריסל, בלגיה, מוצאים את הנתיב לשלום והבנה בזכות סניף 'הדרך אל האושר' בבלגיה.

בריסל, בלגיה, היא לא רק העיר המארחת של מוסדות האיחוד האירופי, אלא גם ביתם של 180 לאומים, שמדברים 108 שפות, כש-55 אחוז מהאוכלוסייה שלה נולדו בארץ אחרת. עירוב כזה יכול ליצור סינֶרגיות יפות, אבל גם מתחים ואי-ודאות, כשבריסל חווה פשע אלים כל 11 דקות. אגנס ברון ואוולין דקאוול, שידעו ש-21 הכללים של 'הדרך אל האושר' הם הכלי המושלם להביא רוגע, הקימו את סניף TWTH בבלגיה. כפי שאמר המחבר של 'הדרך אל האושר', ל. רון האברד, "עם 'הדרך אל האושר' אתה יכול, למעשה, לשנות את כל זה. כל מה שעליך לעשות הוא לדאוג לכך שהחוברת הזו תמשיך להיות מופצת בחברה. כמו שמן עדין המתפשט על ים סוער, כך השלווה תתפשט למרחק יותר ויותר גדול".

הן החלו עם חלוקה של חוברות בכריכה אישית עם הדגל הבלגי ברובע מטונג'ה בבריסל, שידוע בעירוב התרבויות האפריקאיות שלו. לאחר מכן הן כללו מבצעי ניקיון של רחובות העיר בהתאם לכלל 12, "הגן על סביבתך ושפר אותה". דקאוול אומרת: "עשינו כמה מבצעי ניקיון משום שהעיר מלוכלכת ובאמת זקוקה לזה. בזמן שניקינו, גם חילקנו את חוברות TWTH".

ב-2015, מתקפת מחבלים בפריז הובילה אל רובע מולנביק בבריסל, שם גר אחד החשודים העיקריים. זה יצר רמות אבטחה גבוהות וחרדה קיצונית בקרב המקומיים. ברון, דקאוול והמתנדבים שלהן הלכו היישר למולנביק כדי לפעול נגד זה. הם חילקו לא רק את חוברות TWTH עם הכריכה בהזמנה שלהם, אלא מהדורה מיוחדת עם דגל צרפת שמקשט את הכריכה מתוך סולידריות עם הארץ הפגועה, וגם חוברת בערבית עבור האוכלוסייה המוסלמית, שהפכה עכשיו למטרה עבור הקהילה החרדה והמדיה הזורעת בהלה. בדיוק כשהאבק שקע, ב-2016, שלושה פיגועי התאבדות מתואמים הכו בבריסל ישירות, שניים בנמל תעופה, והשלישי בתחנת מטרו, הרגו 35 ופצעו יותר מ-300. כשהמדינה בהלם, הקבוצה הבלגית של TWTH יצאה לרחובות כדי להגיע רחוק יותר.

הם חברו לאיגוד סוחרים מקומי בבריסל, והגיעו לחנויות ברחבי העיר עם חוברות ללקוחות שלהם. לאחר מכן הם הגיעו לכל קבוצה אתנית, החל מאלו שדיברו צרפתית או פלמית ועד לפקיסטנים, סיקים, אפריקאים, ערבים ואסיאתים, ובסופו של דבר הגיעו ליותר מ-400,000. היום, בלגיה מרגישה רגועה יותר עם ירידה של 23 אחוז בוונדליזם וירידה של 35 אחוז בגניבה ובסחיטה.נוקטים פעולה
קריאה לכל המחנכים

כל מחנך יכול לקבל את ערכת המשאבים למחנך של 'הדרך אל האושר' ולהתחיל ללמד את התלמידים שלו את 21 הכללים לחיים טובים יותר.

'הדרך אל האושר' (TWTH) מכיל 21 כללים פשוטים שכל אחד יכול ללמוד ולבצע כדי לנהל חיים מאושרים ופרודוקטיביים.

מחנכים הם אבן פינה של החברה, ומספקים לבני הנוער שלנו הדרכה וידע עבור העתיד שלהם. לפיכך, ערכת משאבים למחנך נוצרה כדי ללמד תלמידים את המדריך ההגיוני הזה לחיים טובים יותר. כל מחנך יכול לבקר באתר של twth.org/educator כדי לגלות עוד ולהזמין ערכה ללא תשלום.

כפי שאמר מנהל בית-ספר בניו-יורק סיטי, "הספר 'הדרך אל האושר' הוא חשוב כי הוא קובע מסגרת למה שבני נוער הולכים לעשות בהמשך חייהם. מדובר כאן בנתיב. מדובר בהזדמנות להתחיל לקבל החלטות שיכולות לעצב את עתידך."

ספר לנו את הסיפורים שלך על לימוד בני נוער את TWTH.
כדי לראות דוגמה מופתית של יישום התוכנית, צפה ב-he.scientology.tv/VJ-Smith.עזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.