חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

מכבדים מסורות תרבותיות ביום הידידות הבינלאומי

משתתפים ממגוון תרבויות בארוחת הצהריים של יום הידידות הבינלאומי בארגון ה-Scientology של פסדינה, קליפורניה.
חגיגת יום הידידות הבינלאומי שאורגנה על-ידי סניף 'מוסד הדרך אל האושר' בפסדינה, קליפורניה, הציגה את התרבות, האוכל והמסורות של סרי לנקה.

בחגיגת יום הידידות הבינלאומי, סניף 'הדרך אל האושר' בפסדינה, קליפורניה, רצה לכבד את חבריהם מהקהילה של סרי לנקה בעיר. לכן הם ערכו ארוחת צהריים של אוכל בינלאומי וידידות באירוח ארגון ה-Scientology של פסדינה, אשר כללה מורשת ייחודית של סרי לנקה, עם אוכל מסורתי מסרי לנקה ומנפאל.

הם התקבלו בברכה לארגון על-ידי המנהלת לענייני הציבור. בדברי הפתיחה שלה, היא הסבירה שבנתינת עותק של ׳הדרך אל האושר׳ לחברים ולמכרים, נוכל להביא לתרבות של ידידותיות, אדם אחד בכל פעם, וליצור השפעה על סוגיות בעלות חשיבות עליונה לקהילה, כגון מצבם של ההומלסים, פשע, אלימות וגזענות.

הדירקטור לעניינים תרבותיים של מוסד סרי לנקה (SLF) הציג את תוכניתם עם וידיאו שהראה את היופי של סרי לנקה והמסורות התרבותיות שלה. לאחר מכן הקהל זכה לראות הופעה מהממת של רקדניות מסרי לנקה שהיו לבושות בתלבושת המסורתית. המוזיקה אורגנה על-ידי מרכז לאומנויות הבמה של SLF, שיש לו את השליחות להפיח חיים בהיסטוריה בת 2,500 השנים של סרי לנקה באמצעות ריקוד ותיפוף מסורתיים.

"בכך שניתן עותק של ׳הדרך אל האושר׳ לחברים ולמכרים, נוכל להביא לתרבות של ידידותיות, אדם אחד בכל פעם".

הדובר האורח באירוע היה מר Nandi Jasentuliyana, הנשיא אמריטוס של המכון הבינלאומי לחוק החלל. הוא דיבר על החשיבות של ידידות והתייחס לכלל 18 מתוך 'הדרך אל האושר', "כבד את אמונותיהם הדתיות של אחרים", שאומר "סובלנות היא אבן פינה טובה שעליה אפשר לבנות יחסי אנוש".

יום הידידות הבינלאומי, שהוצע לראשונה ב-1958, הוכרז על-ידי העצרת הכללית של האו"ם כדי לעודד שלום ולבנות גשרים על-ידי גיבוש חברויות בקרב עמים, מדינות, תרבויות ואינדיבידואלים. הוא מדגיש פעילויות שמקדמות הבנה וכבוד בינלאומיים כלפי המגוון של תרבויות שונות.עובדות

חוסר השכלה
ידע הוא כוח, אבל לא לכולם יש גישה לחינוך הנדרש

263

מיליון

ילדים בגיל בית-ספר ברחבי העולם לא הולכים לבית-ספר

57

מיליון

מאותם ילדים לא הולכים לבית-ספר כי אין בית-ספר באיזור שלהם

לבני 15 עד 17

יש פי ארבעה יותר סיכוי לא להיות בבית-ספר מאשר לבני 6 עד 11

9

מיליון

בנות באפריקה שמדרום לסהרה לעולם לא ילמדו לקרוא או לכתוב

35

אחוזים

מכל הילדים שלא הולכים לבית-ספר בגיל בית-ספר יסודי חיים באיזורים שנפגעים מקונפליקטיםעזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.