חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

רוקדים סמבה בדרכם אל האושר

התלמידים בבית-הספר לסמבה Bloco Folclorico Afro במינסוטה למדו את הכללים של 'הדרך אל האושר' ועכשיו חולקים את החוברת עם אחרים.

בית-ספר לסמבה מביא הנאה ואת 'הדרך אל האושר' לרקדנים ולקהל שלו.

סמבה היא מוזיקה קצבית וסגנון ריקוד ממקור אפרו-ברזילאי, ובית-הספר לסמבה Bloco Folclorico Afro במינסוטה רוצה שתדע שקל ללמוד לרקוד אותה. "אם אתה יכול לספור עד ארבע ולחלק את זה לשניים, אתה יכול לנגן סמבה", מכריז האתר שלהם. ולא רק שהם ילמדו אותך לזוז כאילו שגדלת בברזיל, אלא הם גם יעזרו לך לעלות על הדרך אל האושר.

בית-הספר משלב את 'הדרך אל האושר' (TWTH) בלימודים שלו ואז משתמש במוזיקה ובריקוד כדי להגיע לאחרים עם הכללים. לדוגמה, בפסטיבל האומנויות והמוזיקה של גולדן ואלי, תלמידי הסמבה לבשו טי-שירטים של 'הדרך אל האושר' וניגנו ורקדו סמבה בזמן שאחרים הפיצו את החוברות למשתתפי הפסטיבל ולצופים.

ובזמן שהם חילקו לאנשים את 21 הכללים שמופיעים ב-'דרך אל האושר', הם גם יישמו את הכללים בעצמם, כמו כלל 6, "שמש דוגמה טובה", שנאמר בו, "אל תתעלם מההשפעה שאתה יכול ליצור על אחרים בכך שפשוט תזכיר את הדברים האלה ותשמש בעצמך דוגמה טובה".

הם גם הפגינו את כלל 17, "הייה מיומן", באמצעות האיכות של המוזיקה והריקוד שלהם. בכלל הזה נאמר, ״עודד את רכישת המיומנות בכל עיסוק בעל ערך. שבֵח את המיומנות ותגמל אותה בכל פעם שאתה נתקל בה".

בדרך זו, התלמידים בבית-הספר לסמבה Bloco Folclorico Afro הראו שאפשר לרקוד את דרכך אל האושר.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

'הדרך אל האושר' ברפובליקה הדומיניקנית שינה את האומה הזאת לטובה. הנה מה שהאנשים שהגיעו אליהם אמרו על כך:

אסיר, מרכז הכליאה לה איסלטה

"פעם הייתי אדם יהיר ומתנשא. אבל אחרי שקראתי את הספר הזה, היהלום הזה, אני יכול לספר לכם שההתנהגות שלי כלפי אחרים היא שינוי שקיבלתי משמיים".

חבר קהילה, הכנסייה האוונגליסטית

"אחרי שמצאתי את 'הדרך אל האושר', למדתי איך להתמודד עם חוויות העבר שלי. לדוגמה, למדתי איך להיות מאופק. אז החלטתי לא להיות חלק מהבעיה, אלא להיות חלק מהפתרון״.

סגן מנהל, המשטרה המחוזית של מוקה

"אני מרגיש טוב מאוד בתור אדם – הרבה יותר מאשר שבע רצון. במהלך ההפצה, כמה אנשים אמרו לנו שהם רוצים שנבוא למועצת השכונה שלהם. זאת היתה המטרה של הספר הזה שאנחנו מפיצים. אלף תודות".

מנהל, האקדמיה של כוחות הביטחון

"קמפיין 'הדרך אל האושר׳ שינה את תמונת המצב ברפובליקה הדומיניקנית. אם אנחנו משתנים ונעשים טובים יותר, הדורות הבאים שלנו יהיו טובים יותר. אלה שיעורים לחיים בעלי ערך שאנחנו צריכים לפעול לפיהם".

התובע הכללי, מחוז אספיילט

"זאת התוכנית שצריך להפיץ בחברה. אתה יכול לראות את התוצאות. אתה רואה את זה בחינוך. אתה רואה את זה בשכונות. אתה רואה את זה בעמותות הקהילתיות. אז בתוכנית של 'הדרך אל האושר' ישנה גדוּלה".

מכפיל, 'הדרך אל האושר' ברפובליקה הדומיניקנית

"להיות חלק מהקמפיין של ׳הדרך אל האושר׳ זה מאוד מספק כי הוא נותן לנו את ההזדמנות להשפיע על אנשים, לשנות חיים, לשנות את העולם".עובדות

ברוך הבא לכלא
הסטטיסטיקות האמיתיות שלא ניתן להכחישן של מערכת בתי-הכלא העולמית.

2.2

מיליון

מספר האסירים בבתי-הכלא בארה"ב, מה שהופך אותה לאומה עם אוכלוסיית האסירים הגדולה ביותר

618

איש מכל 100,000

הם אסירים בכלא באל סלבדור, מה שממקם אותה במקום השני אחרי ארה"ב בתור מדינה עם אחוז האסירים הגבוה ביותר

460%

תפוסה

בבתי-הכלא בפיליפינים, מה שהופך אותה למערכת בתי-הכלא עם צפיפות האוכלוסין הגבוהה ביותר בעולם

77%

מהאסירים

שמשתחררים מבתי-הכלא בארה"ב בסופו של דבר חוזרים לכלא

80

מיליארד דולר בשנה

היא העלות המשוערת של הפעלת בתי-הכלא ומתקני המעצר בארה"בהשבת אמון ויושר

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.