חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

'הדרך אל האושר' נמצא בתזוזה כדי להשיב את הרגיעה לטמאוליפאס, מקסיקו

במקסיקו, סניף 'הדרך אל האושר' (TWTH) בטמאוליפאס נוסע ברחבי המדינה לבקר בבתי-ספר ובקהילות עם המשאית שלו, ומקרין את הספר המוסרט.
כאשר מלחמות בין קרטלי סמים הפרו את השלווה במדינת טמאוליפאס במקסיקו, סניף 'הדרך אל האושר' החליט להיות יצירתי כדי להפסיק את האלימות ולהשיב תחושה של שלווה.

איך אפשר להגיע בקלות לנוער ברחבי כל המדינה המקסיקנית? השאלה נענתה כאשר סניף 'הדרך אל האושר' (TWTH) במדינה הצפון-מזרחית טמאוליפאס הציב מסך טלוויזיה גדול ורמקולים על משאית עם שלט של 'הדרך אל האושר' ונסע מבית-ספר לבית-ספר ומקהילה לקהילה כשהוא לוקח איתו את 21 הכללים.

כאשר השלום במדינת טמאוליפאס הופר בעקבות קונפליקט מזוין בין קרטלי הסמים זֶטאס וגולף ב-2010, כמה ערים על גבול טקסס הפכו ל-"ערי רפאים" כאשר התושבים ברחו מהאלימות. הקונפליקט כלל טבח של 72 מהגרים ב-2010 שהאמינו שהם קשורים לזטאס. סיודאד מנטה, העיר בטמאוליפאס שבה הסניף ממוקם, התדרדרה מעיר שלווה ורגועה לכאוס וטרור. בסופו של דבר העיר התפרסמה בתור המיקום של בתי קברות סודיים עבור קורבנות הקרטלים.

לכן, סניף 'הדרך אל האושר' התחיל לפעול עם דפי המידע 'חדשות טובות' כדי להוות משקל נגד לכותרות המדאיגות שהופיעו בעיתונים בטמאוליפאס. דפי המידע כללו פרק מ-'הדרך אל האושר', שלאחר מכן הם הפיצו לכל הבתים בסיודאד מנטה. עם זאת, כאשר הרמה הנמוכה של ידיעת קרוא וכתוב באיזור מנעה מאנשים לקבל את המסר של דף המידע, הם דאגו לכך שתשדירי השירות של 'הדרך אל האושר' ישודרו בכל יום בערוץ המקומי. מסרים כמו כלל 4 "אהוב ילדים ועזור להם", כלל 8 "אל תרצח", כלל 9 "אל תעשה שום דבר לא חוקי", וכלל 19 "השתדל לא לעשות לאחרים מה שלא היית רוצה שהם יעשו לך" שודרו על מסכי הטלוויזיה.

אבל זה לא היה מספיק וזאת הסיבה שב-2014 מסך הטלוויזיה הגיע על משאית שבארבע השנים האחרונות נוסעת ברחבי טמאוליפאס, ובממוצע מגיעה ל-18,000 ילדים בשנה. כתוצאה מכך ערוץ טלוויזיה אחד שידר תוכנית באורך שלוש שעות על TWTH, שכללה ראיונות עם תלמידים שסיפרו איך TWTH שינתה את חייהם לטובה. לאחר מכן, תשדירי השירות של TWTH התחילו להיות משודרים בתחנת הרדיו של טמאוליפאס, Organización Radiofónica, בכל שעה והגיעו ליותר מ-300,000 איש ברחבי המדינה. כדי לא להזניח את העיר שלהם, חמש תחנות רדיו בסיודאד מנטה התחילו גם הן לשדר את תשדירי השירות, ששודרו גם בתחנת רדיו בעיר הבירה של המדינה, סיודאד ויקטוריה.

קבוצת TWTH בטמאוליפאס ממשיכה להפיץ את הרגיעה והביטחון במדינתם האהובה.נוקטים פעולה
מסניף הדרך אל האושר

טדי סיצ'ינגה שינה את האיזור הכפרי בזמביה עם 'הדרך אל האושר'.

'הדרך אל האושר' היא פעילות ברמה העממית עם מעל 110 מיליון חוברות שחולקו על-ידי אינדיבידואלים ב-117 שפות. מארצות-הברית לבריטניה, ובכל רחבי דרום-אפריקה, דרום אמריקה, אוסטרליה, טייוואן וכמעט כל מקום ביניהם – אנשים מפיצים את 'הדרך אל האושר' בכל מדינה בכדור הארץ.

אנחנו סומכים על המתנדבים והסניפים שלנו שיממשו את השליחות שלנו. כדי להצטרף לסניף קיים או להקים קבוצה בעיר שלך, צור איתנו קשר או פנה לכתובת thewaytohappiness.org ומלא את הטופס.

כדי לראות איך המסר של TWTH משפיע על חקלאים וכפרים בזמביה, צפה ב-scientology.tv. הכומר טדי הציג את 'הדרך אל האושר' לאנשים באומה הענייה באפריקה.עזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.