חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

הבאת הקסם של 'הדרך אל האושר' לפאנג'ב, הודו

התיכון הבינלאומי טג' ראסילה מאמץ את 'הדרך אל האושר' כחלק מתוכנית הלימודים שלהם על מדע מוסרי.
התנועה הרוחנית ראדה סוואמי בהודו מאמצת את 'הדרך אל האושר' ומכינה את הקרקע להרים את מדינת פאנג'ב מחורבן.

פאנג'ב, שבעבר היתה "המדינה המשגשגת ביותר בהודו", ניצבת היום מול משבר בחקלאות ומוקפת בהתמכרות לסמים. ב-67 אחוז מבתי האב באיזורים הכפריים יש לפחות אחד במשפחה שמכור לסמים, וכל שבוע, לפחות אדם אחד מת ממנת יתר. כדי להוסיף למהומה, מתיחויות פוליטיות בפאנג'ב היו גבוהות מאז שיחסי הודו-פקיסטן התדרדרו בצורה חדה בספטמבר של שנה שעברה. בעקבות זה באה התקפה קטלנית של מיליטנטים על בסיס צבאי הודי.

הגיע הזמן להביא את 'הדרך אל האושר' לפאנג'ב.

חברת TWTH אחת בהודו החליטה שהדרך הטובה ביותר להציג את התוכנית תהיה דרך הראדה סוואמי, תנועה רוחנית גדולה שהיא גם חסידה שלה. היא ניגשה לסאנט סובאש צ'נדר סינג ג'י, הגורו של הראדה סוואמי. כשהוא קרא את כלל מס' 2, "הייה מאופק", וראה את הכריכה שהוכנה במיוחד של "שדות החרדל" – סמל מוכר של שגשוג עבור הפאנג'בים – הגורו אישר את החוברת והזמין את חלוקתה בהתכנסות הרוחנית השנתית שלהם בסאידפור, פאנג'ב.

חברי TWTH בהודו חילקו יותר מ-7,000 עותקים של החוברות. בעקבות זאת, הגיעה בקשה לעשות סמינרים בבית-הספר המקומי של הראדה סוואמי. כשהם רואים את התוצאות על תלמידים, נציגים רשמיים של בית-הספר קיבלו השראה והוסיפו תוכנית "אושר" לתוכנית הלימודים שלהם המבוססת על הספר.

"אנחנו בני מזל שיש לנו ספר כזה בבית-הספר שלנו", אמר המנהל של התיכון הבינלאומי טג' ראסילה. ״תלמידים יקראו את זה ואפילו יגרמו להורים שלהם ולסבים שלהם לקרוא את הספר. זהו מדריך שלם לילדים".

הדירקטור של TWTH בהודו יודע בביטחון שהמשמעות של מה שהם עושים היא שהם בדרך להצלת פאנג'ב. "כבר ראיתי את הקסם של ירידות [בשימוש] במדינות אחרות", הוא אמר. "אבל חדשות טובות גם חוצות את הגבול", הוא מוסיף על המתחים הפוליטיים באותו איזור. "אם נוכל להפיץ את 'הדרך אל האושר' ברחבי פאנג'ב זה יטפל לא רק בהודו, אלא גם בפקיסטן".

"אבל חדשות טובות גם חוצות את הגבול. אם נוכל להפיץ את 'הדרך אל האושר' ברחבי פאנג'ב זה יטפל לא רק בהודו, אלא גם בפקיסטן".


עובדות

כליאת נוער מקסיקני
האתגר המוסרי של הנוער המקסיקני של ימינו מוצג על-ידי הסטטיסטיקות האלה של שנה אחת.

16,000

נעצרו

בשנה אחת בלבד בגלל השתתפות בפשעים מסוגים שונים.

ל-62%

מעולם לא נאמר

מהו הפשע שבו הם הואשמו לפני שהם נכלאו.

ל-17%

לא היה אוכל

בבית כשהם היו ילדים.

41%

עברו ניצול או התעללות

באופן סדיר במהלך הילדות.

45%

ללא תקווה

שעם עזיבת הכלא הם יהיו במצב טוב יותר מאשר כשהם נכנסו.תרום

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.