חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

שוטרי המשטרה הארצית של הפיליפינים משתמשים ב-21 הכללים כדי לבנות מחדש מדינה

שוטרי דבאו בפיליפינים מציגים בגאווה את העותקים שלהם של ׳הדרך אל האושר' במהלך מפגש הכשרה.
שגריר 'הדרך אל האושר' ג'רי דה טאגלה עובד עם פקידי ממשל בפיליפינים כדי להגיע לכל תושב בפיליפינים עם 21 הכללים של 'הדרך אל האושר'.

אחרי שג'רי דה טאגלה, יליד הפיליפינים, שמע על "הנס הקולומביאני" שבו הפצה של 'הדרך אל האושר' ל-20 אחוז מאוכלוסיית קולומביה הביאה לירידה של 62 אחוז במקרי רצח, הוא הגה תוכנית להביא את הנס הקולומביאני הזה לארץ מולדתו.

כאשר הפשיעה עלתה ב-46 אחוז ברחבי הארכיפלג הפיליפיני ב-2015, המשטרה הארצית של הפיליפינים נותרה עם צורך נואש בתשובות כדי להחזיר את השלום והביטחון לאוכלוסייה שלה.

לכן דה טאגלה איחד כוחות עם מפקד משטרת דבאו והעביר את סמינר ההכשרה הראשון שלו ל-45 שוטרים ואנשי צוות. חודש לאחר מכן, השוטרים האלה ביצעו את חלוקת הפיילוט הראשונה שלהם, והגיעו ל-2,000 אנשים עם 'הדרך אל האושר' במוקד הפשע בדבאו – שוק בַּנקֶרוהַן. התוצאה היתה ירידה מיידית של 70 אחוז בפשיעה באיזור.

השמועה על היעילות של 'הדרך אל האושר' התפשטה בקרב פקידי ממשל פיליפינים בצבא ובמשטרה שהתעקשו שהצוות של דה טגלה יבוא להכשיר את החיילים והשוטרים שלהם. מהבקשה של קולונל רודריגו בוניפאציו להכשיר 18,000 סוהרים עד לבקשות מהחטיבה ה-1003 של הצבא, אלו שעברו הכשרה על 21 הכללים התחילו בקמפיין ארצי של 'הדרך אל האושר'. בדומה, בדבאו, אנשי משטרה הפיצו את 'הדרך אל האושר' מדלת לדלת בבתים של סוחרי סמים ושל משתמשים, כשהם מעודדים אותם להפסיק עם הסמים לתמיד.

שלושה חודשים בלבד אחרי שדה טאגלה העביר את הסמינר הראשון שלו, 1,065 משתמשים וסוחרי סמים נכנעו למשטרה בקזון סיטי. בסך הכול, דה טאגלה הצית מהפכה פיליפינית של 'הדרך אל האושר'. למעלה מ-7,800 פקידי ממשל עברו הכשרה בתוכנית, 33,000 חוברות של ׳הדרך אל האושר' חולקו ברחבי המדינה, והגיעו ליותר מ-6.1 מיליון פיליפינים דרך הפצת ספרים והמדיה.

כתוצאה מכך, מפכ"ל המשטרה הארצית, הגנרל רונלד דלה רוזה, הכריז על ירידה של 49 אחוז בפשע ב-2016 בהשוואה לשנה שלפניה.

מאז, דה טאגלה המשיך להרחיב את סמינרי ההכשרה שלו. לאחרונה הוא הכשיר 3,000 איש, כולל גנרל, ראש העיר ונציגים אחרים מהמשטרה ומהממשלה על "אתיקה למען בניית מדינה".

ג'רי דה טאגלה מוודא שהתנופה שנוצרה על-ידי 21 הכללים ממשיכה להביא שפיות לכל היבט של האומה הפיליפינית.נוקטים פעולה
שנה חדשה של אושר פוטנציאלי

כדי להתכונן למצעד חג המולד בהוליווד המפורסם בכל העולם, מתנדבים מטאטאים.

לפנינו ניצבת שנה חדשה לגמרי. יש הרבה פעולות שניתן לנקוט לאורך כל השנה כדי ליישם את הכללים של 'הדרך אל האושר' וליצור שינוי אמיתי בחייו של אדם ובקהילה. בשנה שעברה חברי סניף לוס-אנג׳לס של 'הדרך אל האושר' היו נחושים לגרום לעיר הולדתם לנצוץ עבור הצופים במצעד חג המולד השנתי בהוליווד.

זוהי חגיגת חג המולד הגדולה ביותר בארה"ב, שמושכת יותר ממיליון משתתפים ונצפית על-ידי מיליונים נוספים בטלוויזיה. לכן על-ידי יישום הכלל "הגן על סביבתך ושפר אותה", מתנדבים ארגנו מבצע ניקיון של הרחוב יום לפני המצעד. זה דחף את העיר לתרום עשרות מטאטאים, מברשות, יעים וחומרי ניקוי אחרים.

נציג של מועצת העיר לוס-אנג'לס נפגש עם הצוות כדי לתת את יריית הפתיחה. צוות של 30 איש הגיע לרחוב עם טישרטים של 'הדרך אל האושר' ומילא עשרות שקיות בלכלוך ובזבל לאורך מסלול התהלוכה. במהלך התהלוכה למחרת בערב, מיליונים ברחבי העולם זכו לראות את הוליווד נוצצת.תרום

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.