חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

להפיץ אושר במצעד שנתי

קרון התצוגה של 'הדרך אל האושר' בחגיגה השנתית ה-34 של "חג המולד בכפר" בפייר אוקס, קליפורניה, בחסות לשכת המסחר.
21 הכללים לאושר מקודמים בחגיגת החג ה-34.

חגיגת "חג המולד בכפר" השנתית ה-34 בחסות לשכת המסחר בפייר אוקס, קליפורניה, הפיצה את שמחת חג המולד לאלפים השנה עם בית עוגת זנגוויל, אומנויות ומלאכות בסדנה של סנטה קלאוס ותהלוכת האורות לאורך שדרת פייר אוקס.

ארגון ה-Scientology סקרמנטו ומרכזי Scientology מקומיים איחדו כוחות כדי ליצור קרון תצוגה לתהלוכה של השנה לכבוד 'הדרך אל האושר' – אחד מעשרות שהוכנסו על-ידי קבוצות קהילתיות מקומיות. קרונות התצוגה נסעו במורד מסלול התהלוכה, מלווים בתזמורות צועדות, רקדנים, פקידי ממשל, רכבי אספנות ושמחה כללית של חג המולד.

מתנדבים מסניפים מקומיים של 'מוסד הדרך אך האושר' עזרו ליצור את קרון התצוגה. ארגון ה-Scientology והמרכזים שלו נותנים חסות לסניפים האלו כדי לרומם את קהילותיהם על-ידי קידום המדריך ההגיוני הלא-דתי לחיים טובים יותר.

מתנדבת צעירה, שישבה על קרון התצוגה, החזיקה כרזה שנשאה את הכותרת של אחד מ-21 הכללים של חוברת 'הדרך אל האושר', "כבד את הוריך ועזור להם" – מוטו שמתאים לאירוע הידידותי למשפחה. בפרק כתוב:

"למרות הכול, אדם חייב לזכור שאלה הם הוריו היחידים. וככאלה, הוא צריך לכבד אותם ולעזור להם בכל מחיר.

הדרך אל האושר כוללת יחסים טובים עם ההורים או עם אלה שגידלו אותך". – כלל מס' 5אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

זה אף פעם לא מאוחר מדי בשביל התחלה חדשה, ואף פעם לא מאוחר מדי להציל את הסיכוי של אדם אחר למחר טוב יותר בכך שחולקים איתו את 'הדרך אל האושר', כפי שממחישים שני הסיפורים הבאים.

אומן מבצע

"הייתי אחד מאותם ילדים שהתייחסו אליהם בצורה אנונימית בתור ה-'בעיה'. וזה היה נכון – צרות עם החוק, עם בית-הספר שלי, עם ההורים שלי. לא הייתי במצב טוב מבחינה אישית – ביצעתי פשעים, שתיתי הרבה אלכוהול, והתחלתי לקחת סמים. לא היו לי ציונים טובים, ונעדרתי הרבה.

הוריי השאירו עותק של 'הדרך אל האושר' על המיטה שלי, וישבתי וקראתי אותו. הספר הכיל הרבה מושגים שתמיד רציתי לחיות לפיהם, אבל לא הצלחתי, אפילו כמה דברים ממש פשוטים שחשבתי שהם לא בעיה בשבילי, כמו 'הייה ראוי לאמון'.

משהו קרה לי כשהסתכלתי ישירות על העובדה הקשה הזאת, והבנתי שאני לא ראוי לאמון. החלטתי להשתנות. התחלתי לקבל החלטות נכונות בחיים שלי. כעת אני שחקן ומלחין די מצליח. למעשה, הבכורה העולמית הבינלאומית הראשונה שלי היא עם התזמורת הפילהרמונית של ברנדנבורג. אני תומך בתוכנית הזאת כי אני יודע שאם ההורים שלי לא היו נותנים לי את הספר, קרוב לוודאי שהייתי בכלא עכשיו".

נער בן 15

"גניבות, מריבות, היעדרויות מבית-הספר, לקיחת סמים, זלזול באימא שלי – אלה היו רק חלק מהדברים שנהגתי לעשות על בסיס יומי לפני שנתיים. לא היו לי שום שאיפות בחיים. לא היה אכפת לי אם יירו בי ואמות. לא היתה לי שום תקשורת עם המשפחה שלי.

התחלתי לעשות קורס על 'הדרך אל האושר' ואני יכול לומר בגאווה שהוא הציל לי את החיים. עכשיו אני עובד ואני באמת מצליח בבית-הספר. יש לי תקשורת נהדרת עם המשפחה שלי. והכי חשוב, יש לי עכשיו שאיפה".עובדות

פשיעה אלימה בארה"ב
האתגר שמולו עומדים אזרחים וגופים לאכיפת החוק מסופר במספרים האלה.

1,248,185

פשעים אלימים

בוצעו בשנה – עלייה של 4.1% מהשנה הקודמת

95,730

מקרי אונס

דווחו לאכיפת החוק בתקופה של 12 חודשים

7,919,035

פשעי רכוש

בשנה אחת, כולל פריצות, שוד וגניבות רכב

15.6

מיליארד דולר

אבדו בנזקי רכוש ופשעים בשנה אחת

10.7

מיליון מעצרים

נעשו על-ידי גופים לאכיפת החוק בארה"ב, מלבד אלו שהיו על הפרות תנועה בתקופה של 12 חודשיםעזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית של החברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.