חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

TWTH מצטרפים ל-MAD DADS למען עיר טובה יותר

מתנדבים של 'הדרך אל האושר' ו-MAD DADS משתפים פעולה כדי לנקות את השכונה במיניאפוליס כפעילות למניעת פשע.

TWTH מיניאפוליס ו-MAD DADS עובדים יחד כדי להפחית את הפשע בעיר.

מחקרים מראים שניקוי שכונות יכול להפחית פשע ואלימות, וזה בדיוק בתחום המומחיות של MAD DADS ומתנדבים מ-'הדרך אל האושר'. שתי הקבוצות איחדו כוחות במבצע ניקיון של השכונה ההפכפכה ליד שדרות אמרסון צפון ורחוב 31 במיניאפוליס.

MAD DADS היא קואליציה של גברים והורים אפריקאים-אמריקאים שנמאס להם מאלימות הכנופיות והסמים הלא חוקיים. וי ג'יי סמית' הקים את סניף מיניאפוליס של MAD DADS כדי לעזור לבני נוער מקומיים לשנות את המסלול של חייהם. סמית' היה כל-כך אפקטיבי שהוא עכשיו הנשיא והמנכ"ל הארצי של MAD DADS, והוא ארגן את מבצע הניקיון.

מכוניות צפרו לאישור כאשר המתנדבים אספו אשפה – עם כמות עצומה של זכוכיות שבורות – וגררו אותה משם. וכשאחר הצהריים רחוק מלהיות מפרך, זה היה כיף.

בערים ברחבי העולם, מתנדבים מסניפים של מוסד 'הדרך אל האושר' מבצעים ניקיונות כדי לשפר את הקהילות שלהם, ומשמשים דוגמה לכלל 12, "הגן על סביבתך ושפר אותה". הכלל אומר: "יש דברים רבים שאדם יכול לעשות כדי לעזור לדאוג לכדור הארץ. הוא מתחיל עם הרעיון שצריך לעשות את זה. לאחר מכן הוא משכנע אחרים שהם צריכים לעשות את זה.

האדם התקדם לנקודה שבה יש לו את הפוטנציאל להרוס את כדור הארץ. חייבים לקדם אותו הלאה אל היכולת ואל הפעולות להצלתו.

אחרי הכול, זאת הקרקע שעליה אנחנו עומדים".אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

הנה מה שאמרו כמה מאלה שמבקרים ב-thewaytohappiness.org כדי להזמין חומרים שיעזרו לעצמם ולאחרים:

מדריך להכשרה מקצועית, גאנה

"החומרים היו מאוד מועילים, לא רק לי אלא לאנשים סביבי ולאנשים שאני מלמד ומחנך יום אחרי יום. תודה רבה לכם".

מחנך, דרום-אפריקה

"זה בדיוק מה שאני צריך, חומרים כדי לבנות את האופי של הלומדים. אני עובד עם תלמידים עם צרכים מיוחדים ממשפחות עניות שעוזבים את בית-הספר שלנו כדי להיכנס למקום העבודה. לכן אנחנו צריכים לבנות אופי והתנהגות מוסרית טובה".

אסיר, טקסס, ארה״ב

"הספר הזה אומר 'אכפת לי', וזה משהו נדיר בעולם כיום. תודה על כך שאכפת לכם מאלה מאיתנו שסיבכנו לעצמנו את החיים".

מחנך, מחלקת הצדק הפלילי של טקסס, ארה"ב

"כל יום בסוף השיעור, אנחנו משתמשים בווידיאו ובחומר הכתוב כדי לסיים באווירה חיובית לפני שהאסירים חוזרים לתאים שלהם. העבריינים נלהבים לסיים את היום ככה. רבים לוקחים את השיעור של היום ולוקחים אותו בחזרה לחדרים שלהם כדי לחלוק עם עבריינים אחרים. תודה על החומר ועל האכפתיות לגבי האסירים שלי. שאלוהים יברך אתכם".

מורה, קולומביה

"התוכנית עוזרת מאוד. יש עקרונות בסיסיים שהדורות החדשים שוכחים, והקורס הזה עוזר להזכיר להם את חשיבותם. התלמידים מאוד אסירי תודה, ואני יכולה לראות את השינויים בהם".

מורה, אוסטרליה

"התלמידים שלי הם בני 12 עד 15, והם מגיבים היטב לפרקים של 'הדרך אל האושר' בכך שהם מתחילים לחשוב על החיים שלהם עצמם. גם אני מצאתי את הערך במשאב הזה והתחלתי לשנות את האינטראקציות שלי עם אחרים ועם העולם סביבי".עובדות

מה שנה יכולה להביא
הנה סקירה על איך 'הדרך אל האושר' הגיעה למין האנושי בשנה האחרונה:

285

כריכות בהזמנה

נוצרו על-ידי אנשים וחברות השנה

5,665

בתי-ספר

נחשפו לחומרים החינוכיים של 'הדרך אל האושר'

135,960

תלמידים

השתתפו בסמינרים של TWTH ולמדו כלים הגיוניים לניהול חיים טובים יותר

111

מדינות

קיבלו את חומרי ׳הדרך אל האושר׳ השנה

28.9

מיליון

אנשים נחשפו לספר המוסרט של ׳הדרך אל האושר׳ ולתשדירי השירות בטלוויזיההשב כבוד הדדי

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' עובד כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.