חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

מפיצים רוגע בזמנים סוערים

תושב סמינול הייטס מלא הערכה מצטלם עם מתנדבת של TWTH (למעלה) אחרי שהוא קיבל חוברת של TWTH עם כריכה אישית "להפסיק את ההרג" (למטה).
סניף 'הדרך אל האושר' של טמפה מביא רוגע ותקווה לסמינול הייטס.

השכונה הירוקה סמינול הייטס בטמפה, פלורידה, היא המקום האחרון שהיית מצפה למצוא בו רוצח סדרתי. אבל בסתיו של 2017, אחרי ארבעה מקרי רצח שקרו שם, האיום היה אמיתי. כשבידי המשטרה היה רק סרט מאוד מטושטש ממצלמת אבטחה, למשטרה היו מעט מאוד כיווני חקירה. הקהילה היתה במתח. אחרי שהם השתתפו בתדרוך מטעם משרד ראש העיר של טמפה והמשטרה, הסניף של TWTH טמפה החליט להשיב את הרוגע.

ל. רון האברד, שכתב את 'הדרך אל האושר' ציין: "כל שעליך לעשות הוא לדאוג לכך שהחוברת תמשיך לזרום בחברה. כמו שמן עדין המתפשט על ים סוער, כך השלווה תתפשט למרחק יותר ויותר גדול". בהתאם לכך, הקבוצה פיתחה תוכנית להגיע לתושבי סמינול הייטס ולהיות יד מרגיעה באותה תקופה סוערת.

הם הלכו מדלת לדלת וחילקו עותקים של 'הדרך אל האושר' עם כריכה אישית שכתוב עליה, "להפסיק את ההרג". הם דיברו עם כל אדם על הדאגות שלו. אפילו אחרי שחשוד נעצר, הם המשיכו לתוך 2018 עד שכל בתי-האב קיבלו את 21 הכללים.

והשכנים היו כל-כך אסירי תודה שהם הצטלמו עם המתנדבים של TWTH, ביקשו חולצות טי-שירט משלהם והודו למתנדבים מכל הלב. בחדשות של השעה 18:00 בערוץ 10, הקריין הציג את החוברת של 'הדרך אל האושר', וציין שהסניף של TWTH בטמפה "החליט שזה זמן טוב להפיץ מסר של אהבת שכנים".אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

ממשלות ומוסדות השכלה ברחבי העולם מגלים שתוכנית 'הדרך אל האושר' היא משאב רב ערך בעבודתם. הנה מה שמקצוענים מכמה מהארגונים האלה אומרים:

בתי-הספר העירוניים של קלהון, ג'ורג'יה

אני רוצה לספר לכם שמצאנו שסרטי הווידיאו של 'הדרך אל האושר' הם משאב בעל ערך. השתמשנו בכמה מהם עם הספר בהכשרה של תלמידים וחברי צוות במהלך השנים האחרונות. שילבנו אחד מהם, "אל תפגע באדם בעל רצון טוב", בתוכנית ההכשרה השנתית שלנו נגד בריונות. הוא משתלב עם המסר שלנו של "התנגד לבריונות".

ראש העיר המנהלי בעיריית ביטו, דרום-אפריקה

אני מקבל בברכה את העבודה ההתנדבותית, ההתחייבות והמסירות של 'מוסד הדרך אל האושר'. זאת תוכנית שמשתלבת באופן ברור ומתאימה למטרות האסטרטגיות שאנחנו רוצים להוציא אל הפועל. לכן אנחנו תומכים בעבודה החשובה שתוכנית 'הדרך אל האושר' עושה.

מכללה לאומנויות, למסחר ולמדע, הודו

הספר החילוני והלא פוליטי שלכם מקבל את ההסכמה של כל הגזעים, התרבויות והדתות ברחבי העולם. הוא מאוד רלוונטי וחשוב בחינוך הנוער לערכים ובחיזוק האופי שלהם, ומאפשר להם להגיע להחלטות הנכונות עבור עצמם ועבור המדינה הזאת.

המשמר הלאומי הבוליברי, ונצואלה

אני שמח להביע שבחים מעומק לב לכל החברים ב-'מוסד הדרך אל האושר'. אנחנו מודים לכם עם סיפוק עצום עבור השילוב של כללי המוסד בעבודה היומיומית שלנו, ותרומתכם לגיבוש הצוערים, התלמידים, הקצינים והחילות המקצועיים, שעכשיו פועלים לפי הפילוסופיה של לחיות חיים יותר מאושרים, מצליחים ואחראיים.עובדות

הסביבה שלנו
העובדות הבאות הן הסיבות שבגללן אנחנו צריכים לטפל בסביבה שלנו.

27%

משוניות האלמוגים

ברחבי הפלנטה נהרסו

80%

מהיערות

כבר אבודים, עם 375 קילומטרים רבועים שנהרסים בכל יום

6,847

דונם

של אדמה פורייה הופכים למדבר בכל שעה

1.8

מיליון מקרי מוות

בכל שנה נגרמים ממים לא בטוחים וממחלות שקשורות למים

55

מיליארד טונות

של דלק מאובנים, מינרלים, מתכות וביומאסה נכרים בכל שנה מהאדמהעזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.