חדשותשיקום של כבוד והערכה עצמית

מביאים אושר ושלווה לפריז – עיר האורות

צוות 'הדרך אל האושר' פריז מראה את התוצאות אחרי מבצע ניקיון בפריז, אחרי שהם יישמו את כלל מס' 12 מ-'הדרך אל האושר', "הגן על סביבתך ושפר אותה".
כאשר הטרור איים על העיר שלהם ועל ביטחון התושבים, צוות 'הדרך אל האושר' פריז הרחיבו את מתן השירות וההגעה שלהם כדי להביא שלום וסובלנות.

פריז – עיר האורות – מפורסמת בזכות דברים רבים, ביניהם מגדל אייפל המפורסם, הלובר וקתדרלת נוטרדאם, אם לציין כמה מהם. למרות זאת, ב-2015, פריז הגיעה לכותרות הבינלאומיות מסיבה שונה ולא נעימה. בינואר, אנשים עם אקדחים תקפו את המשרדים בפריז של המגזין הסטירי, שרלי הבדו, והרגו 12 איש. בנובמבר, התקפת טרור הרגה כ-130 איש ופצעה מאות אנשים נוספים.

עד 2015, הסניף של 'הדרך אל האושר' בפריז הפיץ 175,000 עותקים של החוברות והגיע ל-831 חנויות בקהילת סן-דני – הרובע הכי עני בעיר – עם חוברות עבור לקוחותיהם. אבל ההתקפות היו קריאה להתעוררות. הקבוצה הגדילה את ההגעה שלה לאיזור של פריז רבתי, האיזור העירוני הגדול ביותר באיחוד האירופי.

הם השיקו את הקמפיין "שלום וסובלנות" ויצאו לרחובות עם TWTH בכריכה מיוחדת בקלישי וסנט אואן בצפון פריז. הם נסעו לכיוון צפון-מערב לבוביני וחילקו את TWTH לתיבות הדואר, ולכיוון מערב לבלוויל, שידועה בחיי הלילה הפרועים שבה. החוברות הגיעו לידיהם של התושבים ולמנהלי חנויות כדי שהם ייתנו ללקוחותיהם. כדי לעזור במאמץ, 170 נהגי מוניות לקחו חבילות של חוברות כדי לחלק לנוסעים שלהם.

לקראת סוף 2017, המפקד של משטרת פריז ביקש מהצוות של TWTH להתמקד במחוז הצפוני, איזור שמעורר דאגה רבה בגלל סחר בסמים והפשע שנלווה אליו. הם הגדילו את הטווח של הקמפיין אפילו יותר וחילקו חוברות בתחנת הרכבת Épinay-Villetaneuse בצפון סן-דני, בכיכר סטאלינגראד בצפון פריז ובכיכר Place de l’Opéra בחלק הצפוני של מרכז פריז. הקבוצה ראתה את הכוח של 'הדרך אל האושר' לשנות חיים לטובה. בחור צעיר אחד שקיבל את החוברת חודש לפני כן בתחנת Porte de Paris חיפש את המתנדבים כדי לספר להם שהוא הפנים את כלל מס' 13, "אל תגנוב", ומס' 16, "הייה חרוץ", ועכשיו הוא עובד והפסיק לגנוב. כדי להפגין את כלל מס' 12, "הגן על סביבתך ושפר אותה", הקבוצה הצטיידה באתי חפירה, כפפות ושקיות זבל והתחילה מבצע ניקיון באיזורים מלוכלכים ברחבי העיר. ב-Porte de la Chapelle, שם מהגרים גרים במקומות מחסה מאולתרים, המהגרים הצטרפו עד מהרה לקבוצה ולבשו כפפות, לקחו שקיות זבל והטו שכם כדי לנקות את המרחב שלהם עם הבעת גאווה על פניהם.

אכן, 'הדרך אל האושר' מאיר את עיר האורות עם תחייה מוסרית.נוקטים פעולה
יום איכות הסביבה העולמי

כל אחד בכל גודל יכול להצטרף אלינו להגן על הסביבה ולשפר אותה.

כל שנה ביוני אנחנו חוגגים את יום איכות הסביבה העולמי.

כלל מס' 12 של 'הדרך אל האושר', "הגן על סביבתך ושפר אותה", מציין: "יש דברים רבים שאדם יכול לעשות כדי לעזור לדאוג לכדור הארץ. הוא מתחיל עם הרעיון שצריך לעשות את זה. לאחר מכן הוא משכנע אחרים שהם צריכים לעשות את זה. האדם התקדם לנקודה שבה יש לו את הפוטנציאל להרוס את כדור הארץ. חייבים לקדם אותו הלאה אל היכולת ואל הפעולות להצלתו. אחרי הכול, זאת הקרקע שעליה אנחנו עומדים".

אנחנו מזמינים אותך ללבוש את הטי-שירט של TWTH וליצור אירוע משלך או להצטרף לאחד הסניפים שלנו החודש. לאחר מכן נקוט פעולות כדי להגן על הסביבה שלנו ולשפר אותה. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי ליישם את כלל 12, החל ממבצעי ניקיון באיזורים ציבוריים ועד לנטיעת עצים, או מארגון הקרנה של הספר המוסרט של 'הדרך אל האושר' ועד קיום סימפוזיונים עם מומחים לאיכות הסביבה.

כתוב לנו וספר לנו על תוכניותיך!עזור להשיב אמון

'מוסד הדרך אל האושר הבינלאומי' פועל כדי להפוך את מגמת ההתדרדרות המוסרית בחברה על-ידי השבת אמון ויושר באמצעות הפצה נרחבת של 21 הכללים. תרומות תומכות בהוצאה לאור ובהפצה של החוברות וחומרי תוכנית הלימודים של 'הדרך אל האושר'.